Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy utólag arra jutottatok időpazarlás volt egy ismerkedés?

Figyelt kérdés
Szerintem jelen pillanatban is nagyon sokak figyelmét foglalja le egy kamus, vagy olyan, aki reális személy, de egyoldalú vele a kommunikáció. Az ilyen emberek nagyban hozzájárulnak ahhoz, hogy sokan egyre inkább arra jussanak, hogy elegük van az ismerkedésből és bizalmatlanok is lesznek valakik.
2019. jún. 25. 08:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen...megpróbálom kiszűrni az ilyet.
2019. jún. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálom én is kiszűrni....azért vannak árulkodó jelek.miért?te most ilyen cipőbe vagy?
2019. jún. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A negatív élmény is tapasztalat. Abból meg soha nem elég. Egyébként pedig az igazi ismerkedés nem a net-en a legjobb.Próbáltad már? Ne add fel.
2019. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én kb mindig ilyeneket fogtam ki és már meguntam az ismerkedést neten. Ja van olyan is, akivel elvben alakul valam aztán látható ok nélkül úgy hogy ő akart valamit alapból kb abbahagyja a kommunikációt.
2019. jún. 25. 09:04
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát lehet neked sose elég a negatív tapasztalatból én nem vagyok mazoista.
2019. jún. 25. 09:06
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokszor járok így!de sajna más lehetöség nincs .állom a sarat és próbálok kitartani
2019. jún. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én mióta nem keresek sokkal jobb. Évekig nem jutottam eredményre és frusztrált. Nyilván kicsit még mindig zavar de nyugisabb ha nem keresek.
2019. jún. 25. 09:29
 8/16 A kérdező kommentje:
*párkapcsolatot
2019. jún. 25. 09:29
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
És milyen korosztályt céloznál meg ?
2019. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Itt a koromat én se írtam ki. Sok egyezés kell bármi komolyhoz. Nem csak az kérdés én kivel szimpatizálok, hanem hogy ő szimpatizál e velem. Egyébként ahogy írtam jelenleg nem keresek parkapcsolatot csak feltettem egy kérdést. Inkább mások tapasztalatai érdekelnek az eredeti kérdés alapján.
2019. jún. 25. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!