Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy gyerekes nőnek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyerekes nőnek csak időpazarlás az ismerkedés? Nem is érdemes belevágni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 17. 11:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A viselkedese gyerekes vagy vannak gyerekei?
2018. jan. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Gyereke van.
2018. jan. 17. 11:42
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Millio elvalt gyerekes no van, uj pasival. Ez mit sugall neked?
2018. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

#1: ez tenyleg szellemes volt :D


Egyaltalan nem az. Van a barati körben böven pelda arra, hogy egyedülallo anyukak is megtalaltak boldogsagukat es eletük parjat. Egyik legjobb baratnöm is megismerkedett egy gyermekes apukaval, akivel azota boldog hazassagban elnek. A gyerekek is nagyon jol elvannak egymassal es teljesen elfogadtak az uj partnereket is.


En is voltam mar szerelmi kapcsolatban egy fiatal anyukaval. Sajnos vegül nem müködött es ebben legjobban a gyermeket sajnaltam, aki mar engem is megkedvelt. Erre erdemes figyelni.

2018. jan. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Egy gyermekes nő is nő. Rengeteg ismerősöm van aki egyedülálló anyaként belevágott párkapcsolatba és jó ideje boldogan él a párjával. A férfiak is elfogadóbbak a gyerekekkel kapcsolatban.Aki nem azzal meg nem kell próbálkozni.
2018. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél társat, érdemes belevágni. Persze nem mindegy, hogy 22 éves vagy, vagy 42. Előbbi esetben erős lesz a gyerek nélküli konkurencia, utóbbiban viszont általános, hogy a nőnek gyereke van.
2018. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
34 vagyok.
2018. jan. 17. 12:16
 8/24 anonim ***** válasza:
Ismerek pár "gyerekes" nőt. 2-3 gyerekkel is simán találtak maguknak új párt. Neked is menni fog.
2018. jan. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Minden esély megvan rá hogy találj normális férfit. Arra kell figyelni hogy tudd kiszürni azt aki csak meg akar dugni és komoly kapcsolatot igér. A gyerekes nőkről azt hiszik sokan hogy ki vannak éhezve és bármiáron dugni akarnak, szabad prédák.
2018. jan. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
34%
Egy lányom van, de akivel párkapcsolatot próbáltam kialakítani, annak nem volt gond.Sőt, kifejezetten megkedvelték egymást.Az már más lap, hogy egyikkel sem lett hosszútávú.Ennek nem a gyerek volt az oka, inkább a határozatlan hozzállás, és ezt most nagyon szépen írtam...Mára lemondtam arról, hogy tovább keresgéljek, nekem időpocsékolás és idegrendszert nem kímélő tevékenység.De! Nagyon sok ismerősöm van, akiknek sikerült párra lelni és nem fél évre.Próbáld meg, ha úgy érzed neked kell valaki magad mellé.Nekem nem kell, egyedül sokkal nagyobb nyugalom vesz körbe, mint tesze-tosza, döntésképtelen, hűtlen emberekkel körülvéve.És ezekből van a több, ezért döntöttem a végleges egyedüllét mellett.10 év próbálkozás eredménye ez.Nem mondom, hogy én tökéletes vagyok, de vannak dolgok, amiket nem tudok tolerálni(ezeket normális nő nem is tudja), és elvárták volna tőlem.Inkább maradok így.
2018. jan. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!