Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tetszik nekem egy fiú, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy fiú, hogyan tudnám eldönteni róla hogy ő meleg vagy nem?

Figyelt kérdés
Még nem annyira ismerem, azért kérdezem. Ti hogyan csinálnátok?

2019. jún. 19. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem igazan latszik rajta, akkor 2 utat valaszthatsz. Elso, ha vannak kozos barataitok, akkor naluk erdeklodsz rola. Masodik, ha az elso nem valt be, akkor csak annyit tehetsz, hogy valamilyen modon kapcsolatba kerulsz vele, es felhozod temanak a melegseget. Igy majd tobbet meg fogsz tudni rola. Bar benne van a pakliban, ha rakerdezel, hogy tagadja majd. Talan ha te is elmondanad neki rolad, akkor lehet nagyobb batorsagra kapna. 19fm
2019. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Rakerdezel. Az a legegyszerubb.
2019. jún. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki csak úgy egyszer rákérdezne, én biztosan tagadnám! Ahhoz, h elmondjam, kell olyan bensőséges hangulat, ahol az ember érzi, hogy amiről most beszélünk, az nem fog okot adni másoknak a csámcsogásra.
2021. ápr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!