Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal fiúként hol tudnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal fiúként hol tudnék ismerkedni fiúkkal párkapcsolati célból?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és már régóta tudom hogy érdekel a saját nemem.

Többnyire sikerült elfogadnom ezt és már egy

ideje úgy érzem hogy készen állok párkapcsolatra egy fiúval.

Voltam is fent már pár társkereső oldalon de nem igazán váltak be még mindig nem jött össze nekem semmi.

Kaptam szexajánlatokat és hasonlókat de én párkapcsolatot keresek.

Ebben szeretném a segítségeteket kérni.

Hol ismerkedjek?

Örülök minden normális válasznak.



2019. jún. 28. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindenhol vannak normális kapcsolatot keresők is. De sajnos nagyon ritka manapság az ilyen vagy már foglaltak.

Kitartó kereséssel fogsz találni vagy akár itt is. :D ne add fel.

2019. jún. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltál a kérdésemre!

Már egy ideje ezt csinálom remélem sikerül. :)

2019. jún. 29. 01:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit :)

Mondanám neked, hogy írj rám. De gondolom te teljes párkapcsolatot keresel amiben van sexualitás is én viszont asexuális melegként erre nemvagyok megfelelő alany ^^'

Deha gondolod egy sima barátkozás céljából írhatsz nyugodtan vagy akár kérdezhetsz párkapcsolati témákról abban is segítek ha tudok.

2019. jún. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, merre laksz és hány évesekkel ismerkednél?
2019. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Pest megyében és 16-20 évesekkel.
2019. júl. 10. 22:55
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Én viszont Full Passzív, 16 éves sub fiúk jelentkezését várom :)
2019. júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Hellóka, a randi.gay oldalon általában több a normálisak, mint egyes meleg társkereső oldalakon^^ amúgymeg van egy fb csoport, LMBTQ+ Hungary a csopi neve ha gondolod ott is ismerkedhetsz. Remélem tudtam segíteni.

16/F

2019. júl. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7 Randigay-en most is fent vagyok és vannak is normálisak is csak egyenlőre az a tapasztalatom ha ott valaki egy kicsit is jól néz ki akkor beképzelt.

Facebookon benne vagyok egy ilyen csoportban nem pont abba amit leírtál de egy hasonlóban.

Ott a baj csak az hogy az egyik ismerősöm is a csoport tagja és én még nem vállalom fel ezt mindenki előtt. Alig tudja valaki.

És ő lehet azért van benne a csoportban mert támogat minket nem pedig azért mert LMBTQ tag. Nem tudom melyik.

Emiatt félek bármit is a csoportba írni mert akkor megtudja hogy én nem csak támogató hanem LMBTQ tag vagyok.

Szóval nem tudom.

Köszönöm hogy írtál és remélem hogy tudtál segíteni.

2019. júl. 12. 00:41
 9/9 anonim válasza:
100%

Társkereső LMBTQ csoport:

[link]

2019. júl. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!