Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vajon meleg lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meleg lennék?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, és most jutottam el oda, hogy beismerjem magamnak azt, hogy talán meleg vagyok. Nem tudok nőkkel huzamosabb ideig kapcsolatban lenni, mert egy-két év után menekülni szeretnék a kapcsolatból. Kamaszként szerelmes voltam egy fiúba, huszonévesen is. Amikor először voltam nővel utána is azt éreztem, hogy a fiúkat szeretem. Igyekeztem elnyomni, mert mindenki heteró volt akit ismertem. Ha elkezdtem szexelni lányokkal, amikor már felizgultam fiúkra gondoltam. Most már csak úgy megy pár hónapig bírom nőkkel, de utána már csak úgy megy. Azt nem tudom elképzelni, hogy férfiakkal ismerkedjek. Meg kicsit el is tudom nyomni. Szóval lehet, hogy mégsem melegség, mert egy meleg nem bírná, hogy nem ismerkedik férfiakkal.
2019. júl. 6. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
16%

Ez most tipik ilyen elmerengő, kint a természetben ábrándozó, költői kérdés szombat kora reggelről, hogy "Vajon meleg lennék..?"


Egyébként lehet kérdező, jó a kérdés.

2019. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

Ezt hiába kérdezed, csak akkor jössz rá, ha voltál már szexuálisan fiúval is.

Mondjuk én inkább biszex kategóriába sorolnálak, mert én mint meleg nőhöz nem tudnék nyúlni, de a társadalmi elvárás sokmindenre képes.

Ismerek olyan meleget is aki nővel házasodott, pedig full meleg.

Te döntésed, hogy a társadalomnak akarsz megfelelni továbbra is, vagy 10-15 év múlva belétd, hogy fiúkkal lennél boldog, de akkor már csak a papik jutnak, elvesztegeted a legszebb éveid.


Én biszex családos apukával vagyok együtt titokban már 2 éve, a felesége úgy tudja, hogy mikor átjön focimeccset nézünk, vagy leugrunk sörözni valahová. De jól elvagyunk, kapcsolatot most nem szeretnék, viszont ez több mint szexkapcsolat mert más téren is jól megvagyunk.

2019. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!