Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, férfiak, bármilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, férfiak, bármilyen korosztályból! Van-e beteljesületlen vágyatok?

Figyelt kérdés
Van-e remény arra, hogy megvalósuljon? Kort írjatok!
2019. júl. 7. 20:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

Leszopni és meglovagolni egy 16-18 körüli, kissé lányos vagy kisfiús srácot.

F 30+

2019. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Egyszerre 2 pasival lenni mindketten csak velem foglalkoznak. Felváltva kényeztetnek... 23F
2019. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyan van. :D

Megtalálni azt a szerelmem, akivel kölcsönös lenne a vonzalom. Nem mondom hogy kizárt hogy megvalósuljon, de az elmúlt évek tapasztalata alapján egyre kevesebb esélyt érzek.

2019. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy olyan párt találni aki nem csak kihasználni akar. 21/F
2019. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

Találni egy értelmes és hűséges barátot, aki nem a gatyáján át gondolkodik. És miután megtaláltam, egymásnak örulve indulni el az úton tovább...

49 F

2019. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Egy aktívot, aki szeret popót nyalni. 🙂
2019. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! neked van ilyen?
2019. júl. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Olyan pasit találni aki elfogadja, hogy engem csak az orál érdekel úgy hogy ne akarja viszonozni de mindezt egy komoly kapcsolatban és vele együtt persze megtalálni azt aki életem végéig a lelkitársam lesz jóban roszban.

Hogy megvalósul e foggalmam sincs szerintem elég csekély rá az esély.

17

2019. júl. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

3,5,8 - a ti válaszotok közel áll hozzám.

Én eddig szinte csak olyanokkal találkoztam, akiknek lényegében csak a szex létezett. Semmi vibrálás, semmi finomság, semmi varázslat, csak durr bele rögtön lényegében. Azóta már rájöttem, hogy a többség tényleg ilyen.

A másik vágyam, hogy épp olyan testtel találkozzam, ami számomra vonzó és izgató.

Természetesen szerelemnél ez teljesen mindegy, de a szerelem meg nem jön olyan könnyen.

2019. júl. 8. 08:04
 10/20 A kérdező kommentje:

6-os (tegnap 22:28)

Ilyennel Dunát lehet rekeszteni, én szinte csak ilyenekkel találkoztam, kis felvezetés után szinte rögtön ott alul kutakodtak, annak ellenére, hogy annyira nekem nem volt szívem vágya ez a tevékenység, meg én még ott sem tartok, hogy aktív/passzív kategóriák érdekelnének.

2019. júl. 8. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!