Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Összejönnél egy olyan lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan lánnyal akit csak szeretsz, de nem vagy belé szerelmes, míg ő beléd igen? (folytatás lent)

Figyelt kérdés

És e mellé jön az is, hogy még érzel valamit egy másik lány iránt, aki anno egy viszonzatlan szerelem volt, de a barátságotok is alig tudott működni (inkább a te hibádból). Mit tennél? Megvárnád, amíg szerelmes leszel abba a másik lányba, vagy legalábbis elmúlnak az érzéseid az első lány iránt, vagy még így is összejönnél ezzel a másik lánnyal ? Mert tényleg nagyon jó vele, önmagad tudsz mellette lenni, (míg az első lánnyal ez nem ment). Habár a szex nem az igazi, mert részedről nem megy az orgazmus.


Egyáltalán érdemes-e úgy párkapcsolatba kezdeni, ha egyik fél részéről sincs meg a nagybetűs szerelem?



2017. jún. 7. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, a második lány nem érdemli meg, hogy átverd. De ha úgy erzed,hogy még megszeretheted(ha az alap szimpátia,tisztelet,megbecsülés megvan az már jó kezder) és ha tisztázzátok,hogy még nem vagy biztos magadban, de bármi lehet még,de az is lehet,hogy semmi nem lesz csak élvezzétek egymás társágát kikötések nélkül és ő belemegy akkor jó.Egy kedves,szerető lány igazi gyógyír lehet a sebedre,biztosan hamarabb elfelejetenéd az első lányt és jobb irányba fejlődnél.Egy ilyen szeretetteljes kapcsolatból könnyen lehet szerelem,ami erősebb is lehet az elsőnél.De ha nem szereted meg akkor is kellemes élményeket szerezve felejtetted el az első lányt és nem egy üveg borral zokogva.Tehát te mindenképpen jól jársz ha összejössz vele,a lényeg,hogy ne hazudd hogy máris szereted,a legkissebb részletet se ferdítd el,legyen tisztában a dolgokkal.


Viszont ha látod,hogy ő nagyon reménykedik,nem akarja elfogadni azt a lehetőséget,hogy nem fogod megszeretni,csak legyint rá, hogy de igen,biztosan,ha máris készpénznek veszi,hogy együtt vagytok, vagyha szomorúan megy bele és látod hogy szenvedni fog,akkor ne játsz az érzéseivel.Akkor inkább keress valaki mást,aki szintén csak egy kalandot akar,hogy elfeledd az első lányt,és ha egyszer bele szeretsz a másodikba majd keresd meg,de ha nem akkor ne álltasd.

2017. jún. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Együtt vagytok? Vagy miben nyilvánul meg az, hogy ő szerelmes? Milyen kapcsolatban állsz a lánnyal? Szerintem légy őszinte, az a legjobb megoldás!


24/l/l

2017. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk együtt, nem is vagyunk egymásba szerelmesek, ez csak egy feltevés
2017. jún. 8. 15:19
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Feltevés. Édesem ez nagyon jól összerakott sztori ahhoz, hogy csak egy feltevés legyen :D De ahogy gondolod, remélem megoldódik.
2017. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát de tényleg az :D Most az ember nem gondolkodhat a jövőben? Nem gyárthat elméleteket? Na mindegy azért köszönöm, hogy írtál, jöhetnek még válaszok!
2017. jún. 8. 18:12
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Mi az,hogy szeretsz valakit,de nem vagy belé szerelmes? És ami a legfurcsàbb:hogy lehet valakibe idővel beleszeretni? Szerintem ha ez nincs meg első làtàsra,akkor megette a fene.
2017. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hidd el, egy csomó olyan ember van, akinek kell egy kis idő (MEGISMERÉS), amíg szerelmes lesz. Itt vagyok én rá az élő példa. És ha az akkori nem egyoldalú lett volna, nem eszi meg a fene sem.


Szeretni pedig úgy lehet, mint pl. anyukádat, vagy apukádat, vagy bárkit, akit nem szerelemmel szeretsz :))

2017. jún. 10. 17:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Kicsit off.

Jaja ha igazán megismersz valakit akkor lehetsze belé szerelmes.

Addig csak szereted.


Kicsit kusza nekem ez a történet,de én azt válsztanám akivel önmagam lehetek (már ha ő is szeret/szerelmes) belém.

Mert ha kibujik belőlled a avalódi éned az a másiknak nyilván csalódás lesz. És logikusan végig gondolva egy olan "hiba" a kapcsolatban amit egyikötök sem akar rendbe hozni.

2017. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!