Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mondjátok miért jó ez, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok miért jó ez, miért kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Mondjátok melegek, miért nem tudjátok értékelni és becsulni, ha valaki emberi érzésekkel közeledik felétek ? Miért annak van előnye és arra néztek fel, aki úgy bánik veletek, mint egy tárggyal ?

Miért nem lehet ma normális emberrel összefutni a társkeresőkön, csak olyannal, aki azonnal szexet akar, aki harisnyás, aki szub, aki többest akar ?

Ennyire szomorú lett a helyzet ?

Ha valaki középkorú, akkor már semmi esélye, ha nem dagadt, ha nem szőrös, ha nem erőszakos,vagy nem dom ?


Senkinek nem jelent semmit a megbízhatóság, a jó modor, a kedvesség, az érzékiség ?


Csak a döngetőgépek, lukról lukra ugráló a menő?

Nem értem, nagyon nem értem. Hol rejtőznek és miért, akik szeretetre vágynak? És nem 22 cm-es 8 cm átmérőjű tízperces szeretetre....


49F


2019. júl. 9. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Számbólvetted ki a szót. Tényleg jólenne ha több komolykapcsolatot akereső meleg lenne nemcsak alkalmisok meg olyanok akik csak a sexről tudnak beszélgetni.
2019. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Én emiatt nem ismerkedem már semmilyen platformon. Inkább élem egyedül az életem, de nekem ez nem kell köszönöm. 21/f
2019. júl. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Ugye 49 évesen nem a 20as korosztályban ismerkedsz?

Mert ha igen, akkor teljesen természetes, hogy elutasítanak, nem apukát keresnek maguknak.

2019. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Gyanítom hogy nem a korosztályodban nézelődsz és azért ért ennyi csalódás...
2019. júl. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Legutóbb egy 47 éves szimpatikus emberrel ismerkedtem. Pár alkalom után mondta meg, hogy ő a tinikre bukik, mert azok azonnal odakínálják magukat.

Dióhéjban ennyit a korosztályomról.

2019. júl. 9. 12:07
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Vannak akik komolyat keresnek igazi szerelmet! Én megtaláltam (rómeon).

18/F

2019. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan vagyok, ezért nem is társkeresőzöm. Mondjuk így meg elég nehéz találni bárkit is.
2019. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez van.

Én már nem is keresem,nem is vagyok fent ismerkedős oldalakon. Hányingerem lett az ott lévő emberektől. Mind csak a szexre hajt, vagy csak érzelmileg kihasználnak. Volt egy-két srác akiket naivan megkedveltem és azt hittem, hogy ők másak lesznek,de végül felülkerekedett rajtuk a farkuk. Félreértés ne essék nem vagyok prűd,szeretem a szexet, de az alkalmi szextől rosszul vagyok. Inkább koncentrálok a barátaimra, a tanulmányaimra, a jövőmre és próbálom megtalálni a boldogságot egyedül. Mert aki egyedül nem tud boldog lenni, azon egy kapcsolat sem fog segíteni. :)

3 nap múlva 20/F :D

2019. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!