Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gerincbetegségem miatt nem...

Gerincbetegségem miatt nem tudok felüléseket csinálni amivel egy kicsit erősíteném a hasam. Szeretném egy kicsit lefogyasztani mert olyan hasra hízós típus vagyok. Mondjatok nekem valami jót amivel ne terheljem a gerincem? Kövér nem vagyok!

Figyelt kérdés

2018. szept. 11. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a gyógyulásodra helyezd a hangsúlyt.
2018. szept. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra próbálok nagyon jó tablettát szedni de esetleg inkább valaki olyan adjon tanácsot aki a táplálkozáshoz is ért és segítene.
2018. szept. 11. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:

A hasazástól még senkinek se fogyott le a hasa (ahogy a lábgyakorlatoktól se lett senkinek vékonyabb comba), ugyanis nincs helyi fogyás, ez egy tévhit, ami sajnos még mindig terjed.

Ha fogyni szeretnél, akkor főként az étkezésre kell odafigyelni, ha ez nincs meg, hiába végzel bármilyen gyakorlatot, nem fogsz fogyni. Mellette természetesen a gyorsabb súlycsökkenés érdekében érdemes mozogni. Gerinc miatt érdemesebb lenne úszni.

Attól nem kell tartanod, hogy mindenhonnan fogsz fogyni, mert nincs olyan, hogy valakinek lemegy a hasáról a zsír, és közben piszkafa lábszárai lesznek. Arányosan fog lemenni mindenhonnan, ahol több van, onnan több, ahol kevesebb, onnan kevesebb.

2018. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az úszást azt szeretem az lehet hogy jó lenne,gyógytornász is javasolt egy pár alkalmat amit a vízben kell végezni.És közben egy kis hosszabb úszást is kipróbálok! Köszönöm!
2018. szept. 13. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!