Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk: a partner szájszaga...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: a partner szájszaga és/vagy testszaga volt már probléma? Ritkán vagy nem is olyan ritkán?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Igen, volt egy brazil srác, nagyon kedveltem, jól kijöttünk, jó volt vele a szex, de iszonyatosan nehéz tömény testszaga volt (nem izzadság). Ha találkoztunk egyből megcsapott a szaga, meg a szobájában is érződött, de minél több időt töltöttünk együtt, egyre kevésbé éreztem. Viszont volt olyan, hogy miután hazaértem tőle, levettem a ruhámat, és még másnap és érződött a pólómon a szag. Nagyon kiábrándító volt, sajnos pont emiatt nem tudtam igazán vonzódni hozzá, mindig belerondított a kémiába ez a dolog.
2019. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

szájszag már volt, elég kiábrándító volt és utána nem is vonzódtam hozzá.

testszag szintén volt, 10 órás mekis műszak után találkoztam vele és nagyon konyhaszaga volt.

2019. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik osztálytársamnak, akibe régebben szerelmes voltam eléggé szájszagos volt, mert alig ivott valamit. Testszaggal meg egy volt osztálytársamnál volt gond, hogy helyes volt meg minden, de a szaga taszított. Habár van egy ismerősöm, akinek a szagától még rosszul is vagyok.
2019. júl. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rossz testszaga leggyakrabban azoknak van, akik elég sok állati eredetű fehérjét (hús, tej és tejtermékek, tojás) esznek, nem?
2019. júl. 14. 20:00
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaz en lany vagyok de azert leirom nalunk mi a helyzet. Lehet csak azert mert nagyon szerelmes vagyok nem tudom. De mikor szexnel megizzad vagy nyaron kicsit erezni en attol egyaltalan nem iszonyodom. Jo szoktam szolni. Meg reggelente mikor felebred (mondjuk akkor altalaban mindenkinek van egy kis szajszaga) igy neki is. Es az se szokott sose zavarni.
2019. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
olyan volt hogy rossz pénisszagu volt de volt olyan is akinek a hónaljillatától indultam be
2019. szept. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
volt hogy szájszag miatt nem taliztunk többet de hónaljszag engem is beindít
2019. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Öt partnerem volt ezidáig, egyiküknek sem volt száj vagy testszaga. Sőt, kellemes csalódás volt mindegyikük részéről a személyes higiénia, mikor először találkoztunk.
2020. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az atlagnal finnyasabb vagyok es jobb az orrom. Szerencsere aki tetszik, soha nem volt rossz szagu. Egyetlen kivetel volt, ez borzaszto helyzet volt, mert nagyon nehez volt kulonvalasztani a pasit meg a szagot es nem mertem szolni.

Eskuszom, tetotol talpig tiszta es gusztusos teste volt, raadasul utolag oltozesnel azt hittem a cuccara, hogy az enyem.

De amikor megerkezett, brutalis muszalba rohadt testszag volt. Cipore gyanakodtam, de nem.

Szoval egy sapkas fiatal csavo volt, es tudom, megmoshatta volna. A hormonjai, izzadas, satobbi miatt a sapka es a haja lepett kolcsonhatasba. Ezt nem hagynam megtortenni, ha baratnoje lennek.

Mivel mindene annyira apolt es atlag fole volt, pokoli nehezen felulemelkedtem ezen. Az elet szivatott szerintem.

2020. márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Elozo szofosas, felejtsetek el. Beneztem. No vagyok. Bocs.
2020. márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!