Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tapasztalatlan passzív vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatlan passzív vagyok. Egyszer ujjaztam magam síkosító, minden nélkül víz alatt,2 ujj teljesen felment, majd 3 ujj félig vagy picit több. Ez milyennek számít?

Figyelt kérdés

2019. júl. 13. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mekkora az ujjad.
2019. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most csak kíváncsinak.

Én is gy kezdtem a fiúkhoz vezető úton.

2019. júl. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Mi számít, milyennek? Milyen szempontból, milyen? :-o


Attól, hogy tapasztalatlan van, még masztizhatsz. Az önkielégítés egyik legfontosabb lényege, megismerd önnön tested. Kitapasztald, mi okoz vagy okozna élvezetet, mi az amit nem kedvelnél.

Gyakorolj! Vásárolj segédeszközt! Ajánlom figyelmedbe a realisztikus típusokat, főleg a tapadókorongosakat. Vannak szettek is, amikor különböző méretűek vannak a csomagban. Az otthon fellelhető tárgyak nagy részét veszélyes segédeszközként használni! - ezt soha nem feledd, mert a végén az urológusnál vagy akár a műtőben kötsz ki!

Olvass a témában! A tanulás, a szellemi fejlődés minden területen hasznos! Ismerd meg pl. az análszex higiéniás szabályait, trükkjeit. A szexuális úton terjedő betegségekről is fontos lenne tudnod, védekezésről szintén. De az análszex útján történő bakteriális veszélyekről sem ártana. (ha nem tiszta, nem igazán steril, úgy is megbetegedhetsz)


Kérdésed arra irányult, 2- 2,5 ujjnyi eléggé laza, egy intim kapcsolathoz, egy valódi dákóhoz? Mondhatom, igen! De ez függ a partner méreteitől is. Anál szexnél a hossz is számít, nem csak a vastagság. Ujjaiddal nem tudod meg, milyen érzés hosszában befogadni egy dákót! Ismételni tudom magam, vásárolj játékszert.

2019. júl. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
* Én is így kezdtem...
2019. júl. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az màr jo,mert megismered magad,
2019. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt szerettem volna megtudni mennyire vagyok szűk. Hogy általában hány ujj megy fel elsőre másoknak.
2019. júl. 13. 17:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jónak,elsőre nekem is ennyi ment fel :) 22/f
2019. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!