Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak ha kezdek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha kezdek beleszeretni egy fiúba?

Figyelt kérdés
Az egész onnan kezdődött, hogy a barátnőm félrelépett, és szakítottunk. Előtte nem voltunk ennyire jóban az ő egyik barátom rokona, és elvitt bulizni, bizalmas lett a kapcsolatunk, elmondta, hogy meleg. Megnyugtattam, hogy engem ez nem zavar ettől barátkozom vele. Elmentem vele meleg bárba, ahol táncoltam vele, és akkor már éreztem, hogy valami van. Mert öleltem tánc közben, mintha lánnyal táncolnék, és olyan szépnek láttam. Ezután nem történt semmi, neki nem mondtam semmit az érzéseimről. Amióta ez van a fiúkat nézem. Lehet ez ilyen erősebb barátság? Vagy mi ez?
2019. júl. 14. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

gondolom már elmúltál 18, ha beengedtek a melegbárba. fiatalabb korban jellemző, hogy az ember még nem lát tisztán, sztem benned már korábban is benned volt ez a vonzalom a fiúkhoz, csak most mered felszínre engedni, mikor már megismerkedtél meleg fiúval és szimpatikus neked.

az ember a barátaiba nem szeret bele, meg nem látja úgy szépnek, mint te, sztem kizárt, hogy erős barátság legyen. részedről ez már több

2019. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Régen szerettem nézni a meztelen férfiakat, arra emlékszem. Talán bennem volt ez régen is.
2019. júl. 14. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!