Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Veszélyes a pisi ivás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszélyes a pisi ivás?

Figyelt kérdés

A barátom szereti a pisis jatékokat. Én még most is gusztustalannak talalom, de mivel nagyon szereti, megengedem, hogy rám huggyozzon.

Abba is belementem, hogy az arcomra vizeljen, de egyre jobban nyúz, hogy kostoljam is meg a pisijét.

Mennyire veszélyes a pisit meginni?



2019. júl. 15. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
semmi bajod nem lesz tőle, de ha neked ez nem jön be, akkor egyszerűen ne csináld! ha szeret téged, elfogadja, hogy nálad ez már kívül esik azon, ami jólesik szex közben...
2019. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Hugyozzatok bele egymás segglyukába
2019. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem akarom emiatt elveszíteni. Ha neki jó, és tényleg nem veszélyes (ő is ezt mondja), akkor bevállalom.
2019. júl. 15. 14:39
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz tőle semmi bajod csak igyál mellette rendesen.
2019. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Az egészséges ember vizelete steril. Ettől függetlenül az ember alapvetően undorodik a vizelettől és a széklettől. Ha Neked nem fér bele akkor szerintem ne erőltesd. Gondolom az elején erről sem volt szó. Ha ezt is bevállalod akkor mi lesz a következő? Azt is be fogod vállalni? Meddig mész el? Ha nem csak Te szereted őt, hanem kölcsönös akkor meg fogja érteni.
2019. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
örülj neki
2019. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem veszélyes, nem lesz bajod tőle. Szerintem próbáld ki egyszer, akkor elmondhatod hogy tényleg nem jön be és többet talán nem fog a párod ezzel nyüstölni. Amúgy is olyannal csinálod akit szeretsz, nem idegen és megbízható.

Engem sem izgatnak a pisis dolgok, de ha lenne egy barátom és ez lenne nagy vágya belemennék. Egyrészt az ő kedvééért, másrészt meg azért próbálok nyitott lenni az újra. :)

2019. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 DominikX ***** válasza:
82%
Semmi bajod nem lesz tőle. Én a helyedben bele mennék, de ennél “mélyebbre” már nem.
2019. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6%
BROÁFF!!!!
2019. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Hogy lenne már steril, a mereganyagokat meg a salakanyagokat tartalmazza amit a szervezet nem tud feldolgozni es kivalaszt a vese. Általános iskola 2. osztaly...
2019. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!