Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen óvintézkedéseket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvintézkedéseket tegyek az első BDSM kaland előtt?

Figyelt kérdés

Régóta izgat a BDSM, alázás, erőszakos szex (a passzív oldala)


Most jött el az idő, hogy valóban kipróbáljam. Találtam is egy nem túl öreg fickót, aki bevállalt, de egy kicsit félek. Hogyan tehetném biztonságossá az első BDSM kalandom?



2019. júl. 16. 14:04
1 2
 1/16 kisördög1 ***** válasza:
89%
Beszélj vele mit szeretnél, mi izgat és hogy meddig mehettek el. Ha ért hozzá akkor finoman tágítja majd a határaidat.
2019. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Hogy teheted biztonságossá? Ne menj el.
2019. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
Úgy, hogy nem öreghez mész, hanem fiatalhoz!!!!
2019. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1 ezeket reszletesen megbeszeltunk mar, de mi van ha nem tartja magat a megbeszeltekhez?


#2 de szeretnem kiprobalni


#3 csak hozzám képest "öreg", 37. én 19

2019. júl. 16. 15:54
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Idegennel akit ismerkedos appon ismertel meg ne.. En szoltam elore. Inkabb kezdovel es egyutt tapasztaljatok ki, raer.
2019. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#5 azert tartok a dologtol, mert valoban ismeretlen es csak a planetromeon ismerkedtunk meg.


de eddig meg senkivel nem talalkoztam, aki szerette volna kiprobalni

2019. júl. 16. 16:50
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mindenképpen kell előtte egy beszélgetés, hogy mik azok a dolgok amiket bevállalsz, mi az ami taszít, nagyjából mik a határok stb. Ahhoz, hogy biztonságban érezd magad a dommal, valamennyire ismernetek kell egymást. A Bdsm nem csak abból áll hogy odamész, kikötöz, esetleg megkorbácsol, aztán megszopat..
2019. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Mindenképpen eszközölj ki egy vagy két személyes találkozót nyilvános helyen.

Ott nagyjából látni fogod a gesztusaiból, a kisugárzásából a jellemét.

2019. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"#2 de szeretnem kiprobalni"

Ok, hogy szeretnéd kipróbálni, de miért egy vadidegennel? Mit gondolsz milyen biztosítékaid lehetnek? egy "biztonsági szó"? Kikötözve egy idegen helyen kipeckelt szájjal baromira nem lesz választásod. Ő meg azt mond amit akar előtte. Nagyon kis határ van a "kipróbáltam és életem legjobb élménye volt" és az életre szóló testi és lelki sérülés közt. A világ legnagyobb barma vagy, ha kiszolgáltatott helyzetbe hozod magad egy zárt helyen valakivel akit még csak nem is ismersz. NE LEGYÉL HÜLYE A JÓISTEN ÁLDJON MEG!

2019. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A bdsm-hez többek között az is kell, hogy ismerjétek egymást. A dom a te vágyaidat, határaidat. Főleg, hogy még te sem tudod pontosan a határaidat.

Én nem mennék bele egy idegennel ilyenbe.

2019. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!