Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ilyen sokan melegek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sokan melegek a művészvilágban?

Figyelt kérdés
Sok festo,színész,zenesz,alkotó meleg. Egyre több.
2019. júl. 23. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Ez valóban így van.

Hát szerintem nekik van egy ilyen kifinomult tehetségük ehhez. A melegséggel gyakran párosul kifinomult zenei érzék.

2019. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kovpet ***** válasza:
100%

"Egyre több"


Ezt mi alapján mondod?

2019. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az alapján, hogy régebben egy meleget sem láttam. Most meg hemzsegnek.
2019. júl. 23. 13:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a különbség, hogy most már nem verik meg őket érte, és el merik mondani.

A másik kérdésről a véleményem az, hogy a melegek általában olyan tapasztalatok birtokában vannak, amik elősegítik a művésze válást.

Lsd.:rettegés, szorongas...

Szomoru, de szerintem így van

2019. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A művészek a különböző emberi érzéseket fejezik ki műveikben, alkotásaikban és tulajdonképpen erre is oktatják őket. Az emberi érzések és érzelmek pedig nagyon sokfélék. Az igazi művészek nem zárkóznak el semmiféle emberi érzelem megismerésétől, esetenként megélésétől sem. Az más kérdés, hogy ezt magánéletükben gyakorolják-e vagy sem.
2019. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!