Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha ennyi fiatal lány vonzódik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyi fiatal lány vonzódik az idősebb 40-50 körüli nőkhöz, én már alig várom, hogy megöregedjek. Más is van vele így?

Figyelt kérdés
Régen azt hittem,hogy mire elérem azt a kort,pont hogy veszítek a vonzerőmből,de az itteni hozzászólások megerősítettek abban,hogy még egy jó 30 évig kelendő leszek. Köszönöm! ^^
2019. júl. 27. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azokat a hozzászólásokat inkább pasik írhatták.
2019. júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Hát én nem tudom ezeket, hol olvastad, de hogy én nem jönnék össze egy anyám korabeli nővel az is fix. 😂😅
2019. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy ilyen önnyugtató kérdés akart lenni, hogy könnyebb legyen elviselni, hogy egyszer megöregszel?
2019. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Első 2 hozzászólónak üzenem, hogy tényleg rengeteg ilyen lány van, akiről a kérdésben szó esik.

Nem, egyáltalán nem várom, hogy megöregedjek... Nekem nem jönnek be az idősebb nők és őszintén szólva én se várom el, hogy majd bejöjjek olyan korban a fiataloknak. Elég fura, nem értem kinek mi a vonzó ebben.

2019. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

én sem értettem eleinte hogy mi a vonzó egy idősebb nőben. Tulajdonképpen most sem értem, de abban biztos vagyok hogy nagyon is vonzanak.

Hány éves vagy kérdező? :)

2019. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Más az, ha néhány alkalomról van szó. Partnerkapcsolatban pl én nem gondolkodom velük.
2019. júl. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarjál hamar megöregedni mert nem leszel tőle jobb.
2019. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom, de az tény hogy mindig a nálam fiatalabbak jöttek be. Nálam csak annyi lenne hogy bővül a kör :D
2019. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Bármikor lefeküdnék anyám korú nővel, mert szerintem vonzóak :'D Nem tudom mit magyarázkodhatnának még azok, akik szintén így éreznek rajtam kívül.


21/L

2019. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Hát én középkorú szeretnék lenni inkább. (20 leszek). Mindig is a 40-50 közötti nők vonzottak. 15 évesen is. Amint észrevettem, ez nem tolódik ki ahogy idősebb leszek, aminek örülök. Annak viszont egyáltalán nem tudok örülni, hogy ebből adódóan 10-15-20 (ki tudja hány) év múlva lesz csak partnerem. Nyílván voltam már szerelmes, természetesen plátói, avagy viszonzatlan szerelemmel, ki minek nevezi. Úgy gondolom mindig lesznek magamfajta lányok, szóval igen, lehetséges, hogy kelendő leszel. Hogy őszinte legyek, megértem, hogy nem "állnak le" velünk felnőtt nők. Én sem hiszem, hogy le fogok állni velem fiatalabbal.
2019. júl. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!