Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tehetnék? (Többi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves lány, akit nagyjából 1 éve ismerek. Néhány személyes okból kifolyólag elég közeli a kapcsolatunk. Nagyon érett meglátása van, ha nem látnám, akkor sokszor felnőttnek hinném. Néhány nappal ezelőtt szerelmet vallott nekem. (Tudja, hogy én is a lányokat szeretem) Igazából tetszik nekem, de nem hinném, hogy ugyanarra lenne szükségünk egy párkapcsolatban. Valamint mégiscsak egy gyerekről van szó és nem vagyok benne biztos, hogy jót tenne neki. Ti mit tennétek a helyemben? Mit mondanátok neki? 24L/L

2019. júl. 29. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kipróbálhatjátok, hogy érzitek magatokat együtt. De az ne kapcsolat legyen, csak találkozgatás titokban. Ha meg működne, 4 év múlva nyilvánosan is járhattok.
2019. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Hogy ehez nagyon gyerek még, talán pár ev mulva
2019. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy is csak akkor fogod megtudni, hogy működik vagy sem, ha belemész és megtapasztalod, hogy milyen.

Teljesen külső szemlélőként csak annyit tudok mondani, akármilyen értett is valaki gondolkodása, attól még nagyon nem azonos életfázisban vagytok. Ebben a korban 10 év nagyon sok.

Írtad, hogy nem hinnéd, hogy ugyan arra van szükségetek egy párkapcsolatban és valószínűleg ebben igazad is van.

2019. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Sajnálom, amit mondok.


Ne menj bele a kapcsolatba. Te már felnőtt vagy, ha össze jöttök most, akkor komoly kapcsolat lesz. Nem csak moziba járások, és kézen fogások, mivel ő is érettebb.


Nem lesz meg a béna randik kora, a barátokkal töltött hülyeségeket kora, a tanulás fontos kora.


Én sajnálnám, ha a húgom elcsábítana egy 24 évest.


Figyelj. Fiatal vagy, gyönyörű. Találsz magadnak egy okos, csinos lányt, aki kicsit közelebb áll hozzád.


17, lány (nincs húgom sajnos)

2019. júl. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
10 év nagyon nagy korkülönbség a 14 éves kislány esetében. Felejtős.
2019. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Számomra a kor nem volna akadály.
2019. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túl fiatal még. 10 év korkülömbség ebben az esetben elég sok és az sem számít, hogy érett meglátása van. Köztünk négy év van a párommal, de még sokszor ez is problémát okoz, mert más életszakaszban vagyunk még így nem tudunk egyelőre komolyabb lépéseket tenni a jövőnket illetően ami frusztráló. Én is kifejezetten érett voltam a koromhoz képest tiniként, de ennek ellenére a 14 éves önmagamhoz képest rengeteget változtam a huszas éveim elején. Sajnos szerintem nagyon hátráltató, hogy más életszakaszban vagytok így komolyabban nem is nagyon tudtok tervezni semmit még meglehetősen sokáig.
2019. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt egy férfi írta volna ki (mindegy, hogy tini fiúval vagy tini lánnyal), akkor senki sem támogatná, hogy próbald ki, járjatok stb. Mindenki betámadná, hogy mocskos pedofil és hasonlók.


L

2019. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
egyrészt én erősen tartanám a barátságot viszont fontos hogy egy picit várjatok is az intimitással, amíg alaposan ki nem vesézitek ki mennyire érett, mit szeretne, stb. A léyeg, hogy vigyázzon mindenki a másikra és ne tegyetek semmi meggondolatlant amíg nincs 18 :)
2019. aug. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!