Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan szerettek elélvezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerettek elélvezni a barátnőtökkel? (Kateg. )

Figyelt kérdés

Milyen pózban? Mit szerettek az adott helyzetben? Dominancia, alárendeltség, szerelem átérzése stb?


21/L


2019. aug. 2. 20:01
 1/9 A kérdező kommentje:

* A “Kateg.” a KATEGÓRIA szó rövidítése.

A gyengébbek kedvéért, látom kell a lábjegyzet

2019. aug. 2. 20:05
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Bocs.a kateg szot nem jelezte mar ki a telom,pont ugy nyitottam meg
2019. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kezdem azt hinni itt tényleg mindenki értelmezési problémákkal küzd. Akkor az első hozzászólótól tekintsünk el, de rajta kívül is 4 privátot kaptam férfiaktol, hogy ők hova szeretnek.


!!!!!!Leszbikusokhoz szól a kérdés, én is leszbikus vagyok. Érintett lehet még a kérdésben a biszex lányok csapata, de csak ha lányos tapasztalatokról írnak!!!!!

2019. aug. 2. 20:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Direkt provokálnak. Amúgy lányok szerintem nem igen vannak már itt, pont az ilyenek miatt.
2019. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy én nyalom ki őt, es kozben magamhoz nyulok valahogy sokkal jobban esik,mint forditva.
2019. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
69ben szeretjük. Mit szeretjük. Imádjuk. :)
2019. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Általában én vagyok felül, kézzel csinálom neki közben, aztán átölelve csak hozzá simulok. Ez a misszionárius póz, vagy mi? :D Elnézést, ezekben nem vagyok otthon. Nyílván fel-le mozgatom a "testem" közben. Ez csak akkor van, mikor én is igénylem a dolgot, nem gyakran. Egyébként én vagyok a domináns, nyalni jobban szeretek, és az jobban esik, hogy ő élvezi a pillanatot.


Az első néhány hozzászólónak meg üzenem, ha ennyire unatkoznak, menjenek és fussanak a ház körül két kört. Nagyon unalmas már.... És mélyen elszomorít ez a színvonal.

2019. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Ollózás közben,vagy ha nyal és közben ujjaz, vagy ha úgy dug hogy közben felemel, vagy csak ölelkezünk.
2019. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy ha ujjaz. Ő úgy, ha nyalom és közben ujjazom.
2019. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!