Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek? Eltévedtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Eltévedtem a saját érzéseimben.

Figyelt kérdés

Szóval 18 vagyok, sulizok még.. Van egy csaj akibe fülig szerelmes voltam/vagyok. De közben jött az osztályba egy másik csaj, akiről egyből tudtam hogy tetszenek neki a lányok.. Hát ő is tetszik de szerintem érzek valamit..

El vagyok tévedve.. Fogalmam sincs mit érzek..

Hogy derítsem ki?

A trollok hanyagoljanak légyszives!

A kanos srácok is hanyagoljanaj xd


2019. aug. 16. 20:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hanyagoljanak*
2019. aug. 16. 20:53
 2/11 anonim ***** válasza:

Tehát

Két csaj is bejön, az egyiknek bejönnek a csajok, a másiknak valószínűleg nem, ez nem derült ki a kérdésedből.

Most ép ésszel gondold végig. Ha neked felteszem, két srác jönne be, de az egyik meleg lenne, mégis melyik felé nyitnál? Hat természetesen nem a meleg felé, merr kb 0 az esélye, hogy legyen valami.

Ha biztosan tudod az uj csajrol, hogy bejönnek neki a lányok, akkor pattanj rá, és meglátod, hogy az "eredeti" szerelmed mit szól hozzá. (Remélem nem csak a távolból figyeled). És ha látod, hogy érdeklődik irántad, akkor viszont simán összejöhet vele.:)

2019. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetne előbb kideríteni az 1-ről, hogy érdeklik e a lányok? Rögtön ezzel a féltékennyé tevős dologgal kell indítani, belegázolva mind2 érzéseibe?
2019. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az első csaj legyen: K

A második pedig: V

Szóval K-ról nem tudom hogy szereti-e a lányokat. De tudja hogy szeretem.. De semmi, ugyan úgy csak a szemezések mennek

V-vel viszont nagyon jól kijövök. Nyit felém de én nem tudom..inkább hátrálok.. De tudom hogy valamit érzek.. Csak nem tudom ki iránt érzek többet.. Ha elém állnának és választanom kellene akkor fogalmam sincs kit választanék..

2019. aug. 16. 22:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

K-ról azt írtad, fülig szerelmes vagy belé.

V-ről nem írtál ilyet.


K is szemez veled, tehát vsz. nem vagy neki közömbös.

K nyert.

2019. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Iskolai pszichológust ajánlom neked.
2019. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
na csak azt ne....
2019. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Van normális pszichológusom

Nem fogok ahoz a nyomorulthoz menni mert az azt sem tudja merre van arcal

2019. aug. 17. 17:31
 9/11 anonim ***** válasza:
:D
2019. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na mostmár tudom ki az aki nyitott felém:) annyira már nem vagyok összezavarodva

Köszönöm a válaszokat❤️❤️

2019. aug. 17. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!