Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Ti éreztetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti éreztetek már szerelmet saját magatok iránt?

Figyelt kérdés

Voltam már szerelmes, tudom milyen! Bár jelenleg nem vagyok megelégedve a külsőmmel, néha, mikor úgy látom magam, amilyen lehetnék, ha pl rendbehoznám magamat (fizikailag, lelkileg), és úgy nézek a tükörbe, akkor egyszerűen elborít a rózsaszín köd, és napokig a saját akkor készített fotóimat bámulom, és vágyakozok!

Voltatok már szerelmesek abba amik vagytok, vagy abba, akik lehetnétek?



2019. jún. 9. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Az a lényeg, hogy magadnak tetsszen a külsőd, ez sokkal fontosabb annál, minthogy másoknak tetsszen. Amióta ezt így gondolom, nincs semmi bajom magammal, és jobban is érzem magam testileg és lelkileg. És szerintem egy ide vezető úton indultál el. :)


18/L

2019. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Válaszoknélkül ***** válasza:
80%
Egészséges önbizalomra és önmagunk szeretetére szükség van, de ha a kérdésed komoly, a napokig való sóvárgást túlzásnak érzem. Óvatosan ezzel, nehogy úgy járj, mint Narcissus! :)
2019. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Egyetértek a kettes válaszolóval. Fontos, hogy elfogadd magadat és legyen önbizalmad, de ne ess túlzásba. Aki ismer nárcisztikus embert, az tudja, hogy mennyire kellemetlen személyek tudnak lenni. Ne legyél te is az.
2019. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Hát rózsaszín köd nincs, meg vágyakozás, de járnék magammal én is ha lehetne úgy. :D
2019. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem hiszem, hogy szerelem..de azt már megkaptam, a volt barátnőmtől, hogy szerinte eléggé nárcisztikus alkat voltam. Nekem is önbizalomhiányom van, de jobb napjaimon van, hogy büszkén nézem magam a tükörben. Viszont, a mostani párom teljesen elfogad minden hülyeségemmel együtt, és most kevésbé foglalkozok ilyen szinten magammal. 28L
2019. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!