Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem tetszem a barátnőmnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszem a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már 4 éve együtt vagyunk,a kapcsolatunk első két évében pedig sokat bókolt nekem,kifejezte,hogy vonzónak talál,rengeteget dicsért és becézett.Én még most is elmondom neki minden nap,hogy milyen gyönyörű,kívánatos,de ő sosem viszonozza már a gesztust.Ha küldök neki egy képet magamról,akkor jobb esetben elintézi egy "csinos/ szép vagy"-gyal,de nem úgy mondja,mint egy ember a szeretőjének,hanem mintha kb haverok lennénk.Ha csábító képet küldök magamról,nem érek el vele semmilyen hatást,nem izgatja,nem tudom a puszta külsőmmel lázba hozni,csak érintésekkel (egyébként csak ritkán tudunk találkozni).A szexszel egyébként nincs gond.Kettőnk közül én vagyok a fiús lány,én töltöm be a domináns szerepet,de mégis szükségem lenne arra,hogy megkapjam azt a figyelmet tőle,amit egy talpig nő érdemel.Próbáltam vele többször megbeszélni,de mindig csak megsértődött,illetve azt mondja,azért nem rajong,hogy ne legyen nagy az arcom.

Ma történt,hogy elküldött egy lányt,akire a húga szerint hasonlítok.Én megjegyeztem,hogy én nem vagyok ilyen szép,erre ő nem válaszolt semmit,akkor én folytattam,hogy picit irigy is lettem,erre ő: ,,hülye vagyxd"-és itt le is zárta.Rosszul esett.

Mit gondoltok,nem tetszem már neki?



2019. aug. 30. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, kérdezz rá, beszeljetek rola vagy ami még bejönhet tedd féltékenyé :D meselj neki egy csajrol akinek bejottel :D
2019. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam már beszélni vele erről,de mindig megsértődik és neki áll feljebb ilyenkor.A féltékennyé tevésnél ugyanez,egyszer egy órán át hisztizett,mert egy kasszás fiú megnézett engem.Egyébként egy időben pont ő volt az,aki szeretett engem féltékennyé tenni.
2019. aug. 30. 14:52
 3/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 19.
2019. aug. 30. 15:14
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Az utobbi 2évben mennyit változtál?

Mert sajna pont olyan korban vagytok amikor megtaláljátok magatokat és sokat változtok. Lehet hogy te ezt nem érzed de ő látja. Valszeg szeret de nemnakar vele erről beszélni mert fél hogy elveszít. Úgyhogy elviseli a jelenlegi kinézeted. Nem teszi szóvá,hogy nem vagy okés csak "érezteti."


Beszélni kell vele. Dominánsként ne hagyd,hogy hisztizzen. Léggy férfi.

2019. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%

Egy fiús lány engem se vonzana.


Mivel ő leszbikus hosszú távon biztos sokkal vonzóbb neki egy kívül-BELÜL nőies lány. Valószinűleg már alakulóban is van neki valami egy "domináns szerep" nélküli, valóban talpig nővel, ezért szarik már a fejedre. Legalább majd megtanulod hogy 2 nő kapcsolatában nimcs fiú.

2019. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6os ezt rosszúl látod.

Nezdmeg Cintia Nixon barátnőjét,ha nem tudnám,hogy nő nem mondanámmeg róla.

Vagy hazai példa Galusz Niki párja,férfiasabb mint én. Pedig szakalam is van.

Az hogy téged nem vonz az nem jelenti,hogy mástsem.

2019. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Biszexuálisak vagyunk,és a fiús lányokat szereti,maga mondta,hogy egy lányos lánnyal nem tudna mit kezdeni.Szereti,ha a kapcsolatban ő a kis virágszál,akit oltalmaz a párja.Szóval nem talált,kedves utolsó előtti:)
2019. aug. 31. 13:01
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

De talált mert kibukott hogy nem leszbikusok vagytok hanem biszexek. A biszexek meg izgulnak a madzkulin dolgokra. Cintia Nixon sem leszbikus, mivel vagy 20 évig pasival volt házas és 2 gyereket csináltak neki megdugásos módszerrel. Gallusz Nikit is meghegesztették páran, ő sincs köszönő viszonyban se a leszbikussaggal. Pont azért kell neki az a Laura névre hsllgató képződmény, mert pasinak néz ki,ő biszex révén bukik a pasikra. Ellen Degeneres nője se leszbikus, ő is házas volt elötte.


Ugyhogy ideje egydzer es mindenkorra megtanulni hogy a leszbikus szó olyan nőt jelöl akit a nőiesség vonz.

2019. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A leszbikus olyan nőt jelöl,akit a női nem vonz.Nőkből pedig van ezer féle,maszkulin,feminin,a kettő közötti,stb.

Ha a világ olyan egyszerű lenne,ahogy mondod,akkor a rengeteg feminin meleg férfi sem találna párt,hisz a melegeket a férfiasság vonzza.

De mindegy,mert ez már nem kapcsolódik a kérdésemhez.

2019. aug. 31. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!