Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vajon szerelmes vagyok? Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szerelmes vagyok? Mi a teendő? 22/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem szeretném leírni ide a konkrét sztorit, de tulajdonképpen az lenne a lényeg, hogy van egy lány, aki nagyon tetszik nekem, sőt már-már szerelemnek érzem ezt a dolgot, de pár napja nagyon magam alatt vagyok. Nem szeretném sajnáltatni magam tényleg, de azt érzem, hogy jó lenne beszélni valakivel, aki tapasztaltabb, tudna hasznos tanácsokat adni, szivesen meghallgatna, mert tényleg nagyon magam alatt vagyok. Sajnos a környezetemben nincs senki, akivel megtudnám beszélni. Van két hetero barátnőm, akik tudnak a dologról és nem ítélnek el, megértőek, de nem tudnak vele mit kezdeni. Nem tudnak tanácsot adni és úgy igazán átérezni sem tudják, hiszen heterok.


Szóval szivesen fogadok üzeneteket olyanoktól, akik szivesen lelkiznének vagy akiknek szintén jól esne kiönteni a lelküket, mert én is szivesen meghallgatok bárkit. :)


2019. szept. 4. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Heteró fiúk is írhatnak? Belülről mar ez a dolog...
2019. szept. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze :)
2019. szept. 4. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
De miért adjátok a lovat a trollok alá? Ezt az egyet nem tudom felfogni.. Csak jelentsétek, ha úgy érzitek provokáló a válasz és kész. Kérdező, ha gondolod írhatsz. 24/L
2019. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En is szerelmes vagyok. Szeder.Malnaba... :(

Es ma reggel jottem ra. :(

2019. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írj
2019. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is, tapasztaltam már cifra dolgokat.
2019. szept. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!