Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Lányos vagy fiús (külsőre és belsőre is gondolok) vagy ez annyira nem számít, és ti milyenek vagytok?

2019. szept. 5. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A cukik :D
2019. szept. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó válasz :D
2019. szept. 5. 19:40
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Lányos (/"semleges") lányok jönnek be. Fontos belső tulajdonságok: okos, határozott, szerény (de nem félénk!).

Én introvertált vagyok, egy hasonló, viszonylag csendes, nyugodt valakit keresek magam mellé. Külsőre nem vagyok fiús, de nem is túl lányos (no smink, szoknya, magassarkú, körömlakk és hasonlók).

18L

2019. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Olyanok mint a #3, én is hasonló vagyok :)

24N

2019. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alkalomadtán nincs ellenemre a magassarkú, a szoknya vagy a körömlakk. És általában olyan lányok jönnek be, akik szintén így vannak ezzel. Ha ezek alapján lányosnak vagyok mondható, akkor mondjuk azt. :)

Ami a külsőn kívül fontos: IQ, EQ, szerénység, igényesség, megbízhatóság, őszinteség.

24L (bi)

2019. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre viszonylag lányos (hosszúhaj, nem túlzásba vitt smink stb..), belsőre viszont fiúsabb (érdeklődési kört és viselkedést értek ezalatt).

Nekem ők a legjobbak :D Én is ilyen vagyok és eltudnám képzelni egy hozzám hasonlóval.

2019. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az 5ös válaszolóval hasonló nekem is:)

18l

2019. szept. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hm nekem az jönne be a legjobban hogy ha kedves és okos és szeretem engem😊 a többi kicsit se számít, legalább lesz mindig valami új amit be tud nekem mutatni vagy mesélni róla
2019. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az olyanok, akikkel meg van a közös hang, intelligensek, érzelmesek, mély érzésűek, de nem drámázósak. Ha a külsőt vesszük, akkor úgy tapasztaltam, hogy az unisex lányok az eseteim, de igazából ez nem olyan lényeges. Jó lenne már találni egy hozzám illő valakit.. Én egyébként eléggé érzelmes vagyok, szeretem a művészetet, a külsőt tekintve peding inkább uni vagyok. 24/L
2019. szept. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. szept. 6. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!