Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Lányos vagy fiús (külsőre és belsőre is gondolok) vagy ez annyira nem számít, és ti milyenek vagytok?

2019. szept. 5. 19:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mostanában vettem észre, hogy a szemüveges lányokat jobban nézem a gimiben. Nem. Nem az "úgy de megkhöhömölném" hanem. "De csinos lány"
2019. szept. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem a hozzám hasonló, "lányos lányok" jönnek be. Szeretek csinosan öltözni, bár szoknyát én sem hordok (hordanék, de nem merek):D Nem sminkelek, festem a hajam, körmöm, ilyenek. Mivel elég visszahúzódó, félénk vagyok, egy hasonló lányra vágyom. Ugyanilyen csendes, mint én, viszont domináns. Döntse el helyettem, hogy hol együnk, kezdeményezzen, legyen nyitott, érdeklődő. Imádom a cuki lányokat:D

Külsőre teljesen mindegy, ha a személyisége megfog, a kinézete nem számít. Viszont ha "dönthetek", legyen nálam magasabb, akár teltebb alkatú (az ilyenek nagyon bejönnek: [link] ). Plusz pont, ha sötét szeme van.

Legyen romantikus, ne csak lukra menjen. Számomra egy kézfogós, összebújós séta többet jelent, mint egy egyéjszakás kaland. Persze azért csókoljon jól, meg ilyenek... haha



Bár még fiatal vagyok, én erre vágyom:)

2019. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

(Utolsó vagyok)


[link]


Az első kép. Előzőben elrontottam a linket, bocsi.


Visszaolvasva úgy tűnt, azt írtam, hogy nem festem a hajam, meg a körmöm. De igen, festem.


Kiegészíteném: én 160 centi körül vagyok, 170 cm már jónak számít nálam:D Illetve nem baj, ha idősebb a lány, akár 3-4-5 évvel...

2019. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Shemale
2019. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!