Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti milyen jövőt képzeltek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen jövőt képzeltek el magatoknak családalapítás szempontjából? (Leszbikus kategória! )

Figyelt kérdés
Szeretnétek a közel vagy távoli jövőben babát vállalni a (leendőbeli) párotokkal? Esetleg önmagában a kapcsolatért, párotokért fogtok élni? Hogyan képzelitek el az életeteket a későbbiekben? Főleg fiatal (tizen/huszon éves) leszbikus lányok válaszát várom. Én is az vagyok és nálam például tök homály az egész jövőm, pedig már 24 vagyok.. Elképzelésem sincs mi lesz velem. Találok e magamnak majd egy párt, akivel leélhetem az életem és, ha igen lesz e gyerekünk és hogyan.. Mindent nagyon távolinak érzek, közben pedig úgy érzem már valahol tartanom kéne, ahonnan talán fényévekre vagyok jelenleg.. Másnak is zavaros a jövőképe?

2019. szept. 5. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Én gyereket szinte egészen biztosan nem szeretnék, a párkapcsolat is kérdéses pont. Mondhatni én sem "tartok sehol", de egyelőre nem aggódom emiatt, az egyedüllétnek is megvannak a maga előnyei :)


25/N

2019. szept. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Mi 5 éve vagyunk együtt, ebből 1 éve vagyunk "házasok" vagyis Magyarországon csak bejegyzett élettársak...


De nem ott élünk, ezért itt házasoknak számítunk :) örökbefogadási lehetőséggel, mesterséges megtermékenyítési lehetőséggel. Örökösödési joggal. Házas felekként kezelnek minden hivatalos helyen, kórházban, bankban.


Dolgozunk, fizetjük az adót, szeretjük egymást, nem provokálunk ki vitát senkivel, soha. El tudunk menni A-ból B-be, anélkül, hogy szorongatnánk egymás kezét és ütnénk a mellünk, hogy bizony ez a lány hozzám tartozik, és igenis le kell nyelni mindenkinek, hogy mi ketten együtt vagyunk. Néha egy ölelés, puszi, max ennyi.


Egymásért élünk, hűségesek vagyunk, együtt tervezzük a jövőt.

Kertes ház, gyerekek. Kutya, macska, biztos anyagi háttér, nyugodt élet.


A mi nőgyógyászunk már mondta, hogy forduljunk hozzá bizalommal, ha gyermeket szeretnénk.


Jövő év vége felé esedékes is lesz :)

2-3 gyerkőc, tisztességesen felnevelni, becsülni, szeretni a családunkat, mindent megbeszélni, boldogan élni, ameddig véget nem ér.


Aztán az sors meg majd rendezi, ahogy lennie kell.

2019. szept. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem igazán tudom magam elképzelni gyerekkel, nem vagyok az a típus. Ugyanakkor nem zárkózom el teljesen ettől. Ha a párom majd szeretne, esetleg meggondolnám magam, akkor lesz, de kizárólag külföldön, ez az itthoni homofób környezet elborzaszt.

18l

2019. szept. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom hogy leszbikusokhpz szólt a kérdés, de azért válaszolok. Én biszex vagyok, szóval több lehetőségem van. Mindig úgy terveztem hogy végül kikötök egy férfi mellett és családot alapítunk. Bár ebben aggaszt a gondolat, elég lesz-e egy férfi számomra!

Az utóbbi egy évben pedig az érdeklődésem a férfiak irányába alább hagyott (ettől még bi vagyok, csak vannak ilyen hullámok), ezért elgondolkodtam azon is, mi lenne, ha egy nőben találnám meg életem szerelmét. Arra jutottam, hogy biztosan nem vállalnék gyermeket. Számomra fontosabb az, hogy a gyerek egy normális családmodellben nőljön fel, nem akarnám, hogy emiatt kinevessék iskolában vagy bármilyen hatással legyen a nemi érésére. Ha ezért le is kell mondjak a gyerekvállalásról!

2019. szept. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsi előző vagyok, lemaradt:

18/l

2019. szept. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!