Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek, hogy képes legyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy képes legyek ránézni a nőkre? (Kategória! )

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy alig merek ránézni a lányokra az utcán, mert félek, hogy lebukok az emberek előtt, hogy "úgy" nézek meg egy nőt. Valamiért nagyon szégyellem magam mások előtt. Pedig nagyon szeretném megnézni a lányokat, de legtöbbször direkt elirányítom a tekintetem és csak néha vetek lopott pillantásokat.. Ha egy lány rámnéz, akkor is reflexesen elnézek inkább. Ekkora szégyen érzet lenne bennem? Valószínű még nem fogadtam el magam rendesen.. Mit tegyek, hogy ez változzon és magabiztosabb legyek e téren?

24/L



2019. aug. 16. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Leszbikus vagy? (Ha jól értem)

Egyébként meg, senki se érdekel, de komolyan. Ha megnézel egy pasit, azt szerinted figyeli valaki? Ha megnézel egy nőt?

Senki se figyeli azt, hogy mit csinálsz. Régen én is féltem nőkre nézni, bár én a férfiakhoz vonzódom, mert hogy majd mások mit gondolnak, ha rájuk nézek. Te figyeled azt, hogy ki kit néz meg? Hát persze, hogy nem.

Az, hogy te nőként nőket nézel meg, tök normális, teljesem mindegy, milyen szándékkal. :)

2019. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem sokkal gyanúsabb ha valaki direkt elkapkodja a fejét, az egyrészt sunyinak tűnik, másrészt feltűnőbb, hogy zavarban van.
2019. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha így állsz hozzá, akkor hogyan fogsz ismerkedni? Álarcban? Lefátyolozva? Először is: oda nézel, ahová akarsz. Én heteró pasi vagyok és van, hogy megnézek más pasikat (tetszik a ruhája, a frizurája, stb.). Még sosem gondoltam arra, hogy emiatt homónak néznének. Mellesleg nyugi, nem te vagy a világ közepe. Az embereket pont nem az érdekli, hogy te hová nézel. (Kategóriát vettem.) :)
2019. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Nos, én biszex vagyok, és külön élvezem, amikor lányokat nézek meg. Egyszer volt olyan, hogy egy teljesen semleges helyen sokáig szemeztem egy lánnyal és annyira élveztem, ma már ez nem annyira ritkaság. Nem tudom, hogy hol élsz pontosan, de sok helyen már az sem gáz, hogyha két lány csókolózik. Ez most lehet, hogy furcsán fog hangzani, de jó párszor előfordult már, hogy csókolóztam az enyhe biszex hajlamú amúgy heteroszexuális barátnőimmel nyilvános helyen, és nem történt semmi.

Nyilván ez azért is van, mert nekem biszexként talán könnyebb, főleg, hogy azért a hetero oldalam jóval dominánsabb, de amikor én ezt felfedeztem magamba, mikor beleszerettem egy lányba, akkor inkább egy ilyen teljesség érzet volt bennem, hogy "Hm, de jó, hogy ilyet is érezhetek", és nekem sosem volt igazán erőteljes komplexusom ezzel kapcsolatban.

Egyébként még ha úgy is nézel meg egy nőt, ha valaki nem vevő erre egyáltalán, akkor úgy is veheti, hogy csak ilyen szimpla női összenézés volt, velem ilyen is szokott lenni.

Igaz, nekem más komplexusom van, de már megtanultam magamnak azt mondani, hogy "Ugyan, sz@rd már le", nyilván ezt mondani könnyű, de lassan valahogyan át lehet formálni a gondolataidat.

Milyen tapasztalataid vannak eddig?

2019. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Hetero nőként én nem is megszoktam nézni a nőket. Nagyon csinos lányokat szoktam látni, akik egy hetero nő szemében is "hűasztamindenit" kategóriásak, a másik eset pedig, amikor a "vetélytársnőt" mérjük fel, keresve a hibáit, ez egy nagyon hülye szokás, tudom.

Szerintem ezzel nincs gond, nyugodtan nézelődj, ezért vannak a szemeid. :D

2019. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen ugyan ez volt velem is, de rászoktam arra hogy a ruhára koncentrálok és így ha meg kérdezik mit bámulok legalább el hinthetek egy bókot. :)
2019. aug. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14%
Az az elmebeteg, aki névtelenül zaklat melegeket:D majd megszívod te ezt.
2019. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Sötét napszemcsi. Vagy csak nézz mint aki elbambult...figyeld az ingereket (fülelj),hogy "hirtelen magadhoztérj" és csak akkor nézzel.
2019. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!