Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon gáz lenne? Vagy egyálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne? Vagy egyáltalán van ilyesmire lehetőség?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje nincsen semmi féle kapcsolatom, viszont egyre inkább vágyom a testiségre... Néha átfut az agyamon, hogy milyen lenne akár valamilyen rosszlánnyal, vagy ilyesmi, de nem hiszem, hogy mernék lépni. Egyáltalán van ilyesmire lehetőség lányként? És még ha lenne is nem baromi gáz? Mit szól egyáltalán a másik fél, ha lányként érdeklődnék nála?

2019. szept. 18. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Mit szólna, mit szólna egy rosszlány... megmondja hogy vállal-e lányokat és ha igen akkor közli az árát. Viszont nem azt kapnád amire vágysz, egy prosti nem élvezetből csinálja, hanem a pénzért.
2019. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Miért lenne gáz? Nem hiszem hogy furállná a dolgot, gondolom nem te lennél neki az első nő...

Inkább azt tedd helyre magadban, hogy készen állsz-e egy prostira. Mert ez az, nincs mit szépíteni ezen

Nem tudom, én lehet olyan rohadtul érezném magam utána. Vagy ha jobban belegondolok és oda kerülne a sor bele se kezdenék, bármennyire is éhes lennék.

Ezt kristályosítsd ki magadban elődlegesen, ha egy tanácsot elfogadsz -aztán meg is lesz a döntés.

2019. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Természetesen nem ez lenne a fő cél, én is csak ilyen utolsó dologként gondolok rá. (Vagy még utolsóként sem) De egyszerűen nem tudok normális partnert találni, párkapcsolatot meg főleg. Végigjártam a tindert, közvetlen környezetemben is próbálkoztam, de nem igazán jön össze semmi. Viszont egyre inkább vágyom rá...
2019. szept. 18. 21:38
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Megkérdezhetem hány éves vagy?
2019. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként pont azon mérgelődtem a múltkor, hogy rosszlányokon amíg a pasiknál van homo kategória, addig lányoknál nincs leszbikus rész. Csak pesti meg vidéki. Ehh
2019. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
20
2019. szept. 18. 21:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Megértem ezt az érzést. Esetleg szórakozóhelyen próbálkoztál már?
2019. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Ne qu_vázz. Csak itt annyi kiéhezett leszbi van. Írj rájuk.
2019. szept. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Hali. Simán itt is megbeszélhető közös szimpátia alapján hogy csak szex. :) Ha valaki szintén szingli, csak testiségre vágyik, hasonló korú pl.
2019. szept. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát ha van olyan, aki ismerkedne, írjon nyugodtan, hátha...:) Sok veszteni valóm nincs.
2019. szept. 18. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!