Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A fiúk miért gondolják azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért gondolják azt, hogy minden nőben van leszbikus hajlam? Ez abszurd.

Figyelt kérdés

2019. szept. 25. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Senki nem gondol ilyesmit szerintem, legalábbis az nem akinek van egy kis agya. Azt mondják elvileg, hogy a legtöbb emberben megvan a hajlam, hogy a saját nemével is kipróbáljon ezt azt, de bennem pl egyáltalán nincs meg. Nem vagyok kíváncsi más férfiak farkára/testére és semmit nem akarok velük kipróbálni. Gondolom sok nő van hasonlóképpen a nőkkel és sok férfi van úgy még, mint én.
2019. szept. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem gondoljuk, hanem ez tény.
2019. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első köszi :)


Utolsó, mitől lenne tèny? Ezt úgy érted, hogy te is leszpnál egy faszit, ugye?

2019. szept. 25. 18:59
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Mit foglalkozol "fiúkkal", a kanok ilyen gyökerek és kész. Közbe ha a tényeket nézed sokkal több a meleg "fiú" mint a leszbikus nő. Ez is csak egy hiszti náluk. De leszbikus kategóriában nem kéne rnnyit a "fiúkksl" foglslkozni, amennyit te foglalkozol mostanában, menj már át a biszex kategóriába! De ahogy elnézem a kérdéseidet még a heteróba is elférnèl...Ittt nem kíváncsi rájuk senki az tény.
2019. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem igen értem, mire gondolsz... viszont a kérdésemre nem kaptam választ.
2019. szept. 25. 19:18
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Azt mindják hogy mindenkiben van valamilyen szinten mégha csak nagyon minimális szinten is, csak sokan maguk se tudják mert a heteronormatív társadalom elnyomja. Annyi hogy a lányok valljuk be könnyebben belemennek egymással flörtölésbe, tapizásba vagy hány olyan lány van aki ilyen olyan okból nár csókolózott más lányokkal. (részegen, brahiból, kíváncsiságból, kacérkodásból, buliban,a híres felelsz vagy mersz játék, gyakorolt a fiúkra stb) Vagy talán csak azért hogy imponáljon a fiúknak. Mert amíg két lány sokak szemében szexi, addig a fiúk elveszítik a férdiasságukat ha pasikkal smárolnának, szóval még az se meri bevallani aki tényleg bi. Ezért van hogy inkább a lányokra van rásütve ez. Alapból bensőségesebb két lány viszonya, hisz a barátnők puszilgatják, ölelgetik egymást a pasik meg maradnak a kézfogásnál.

Annyi a valóságalapja hogy valamivel lányok közül többen biszexek mint fiúk közül, bár az is lehet hogy a lányok csak bátrabbak bevallani.

2019. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, számomra 2 lány nem szexi, sőt. Mármint megértem, hogy a férfiaknak igen, de gondolom úgy értetted, hogy 2 nő a nőknek is szexibb, mint 2 férfi?

Érdekes felvetés. Igen talán ezért könyebb nekik felvállalni, bár ők sincsenek körberajongva.


Köszi a vàlaszt.

2019. szept. 25. 19:29
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Én szerintem azért gondolják, mert a nők természete rugalmasabb, simulékonyabb. Nyilván ez nem minden esetben van így. Amikor viszont így van, egy kis pia hatására több mindenbe belemennek, kis csók, kis tapi, mint mondjuk egy férfi esetében, aki ittasan sem indulna rá egy másik faszira.
2019. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
De ráindulnak, csak skkor őket nem állja körbe 25 nyáladzó nő, így nem annyira feltűnő. A heteró ribik meg nem az ittasság miatt, hanem pont amiatt kamuleszbiznek bulikban, hogy a kanok induljanak rájuk. Mert ha egy nő ",kis csók,kis tapit " akar bárkivel azt zárt ajtók mögött teszik. Ezzel a kamuleszbi csslival az orruknál fogva vezetik a kanokat, csak ők nem veszik észre, illetve inkább rámondják hogy minden nő biszex, ahtlyett hogy belátnák nekik egy "kis csók,kis tspi" ugyanaz mint a kiskutyának a bot.
2019. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
#9 Nagyon okos voltál! Jár a keksz.
2019. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!