Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Más is úgy érzi hogy soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy érzi hogy soha nem fogja megtalálni élete párját? Vagy csak én érzem ezt így 22 l/l

Figyelt kérdés

2019. szept. 25. 07:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
5%
Nem csak te.
2019. szept. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Meg reménykedem, hogy megtalálom életem párját, és te is reménykedj. Lehet most magad alatt vagy és el vagy keseredve, de amikor nem számítasz rá akkor betoppan az életedbe. Addig meg csak élj, 22 éves vagy, fiatal, ismerkedj, barátkozz, bulizz.
2019. szept. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%
Igen, csak te
2019. szept. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Kedves 4 -es válaszoló az én utcámban nyugdíjasok vannak 2.nem vagyok p..a szóval válogasd meg a szavaidat !Nem is ismersz 😡 Ja még valami nem vagyok egy plázap...
2019. szept. 25. 08:12
 5/25 anonim ***** válasza:

Miért érzed azt, hogy nem fogod megtalálni? Önmagaddal vannak problémáid?

Egyébként én is így érzem mostanában. Jó lenne ha ez a sok magányos lány találkozna egy helyen, ahol megismerkedhetnének.

2019. szept. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Whitewolf19 ***** válasza:
31%

Olykor én is.. rég volt már, aki igazán megtudott fogni.. sok aranyos lány van, csak azt érzem, hogy nem tudok velük azonosulni.. biztos az én hibám is,mert erről nem feltétlenül tehetnek. Az is probléma, hogy a konzervatív egyfelől régi vonalas világom már egyre távolabb áll mai nézetektől.


F/24

2019. szept. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne erezd ugy, fogsz talalni valakit, ha tenyleg szeretnel.

GYK-t messzirol keruld el. Itt fel sem teszed a kerdest, mar kapsz Csaje meg egyeb kommenteloktol privatot 5 masodpercben belul. Sosem ertettem, hogy csinaljak, de van akinek se munkaja, se iskolaba nem jar, azt, hogy mibol fizeti az internetet, nem tudom... De nem itt fogod megtalalni a parod, az tuti. :p

2019. szept. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%
Én is így éreztem 15 éves koromban.Most 45 vagyok és egyedül.Sosem volt komoly kapcsolatom.Teljesen átlagos(testalkatra vékonyabb) jó humorú jó lelkű ember vagyok.Nem iszok és soha nem dohányoztam.
2019. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak kétségeim.. 😂 De úgy vagyok vele, hogy majd jön, ha jönnie kell, remélem azért egyszer megtalálom. :D Ne add fel! :)
2019. szept. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban.

Na nem baj. Ha egyedül halok meg, akkor is van általános iskola óta tervem. :'D Mivel szoc gondozó és ápoló szakos vagyok, sok intézményben voltam gyakorlaton, így az, amit általánosban agyaltam ki, egyre megvalósíthatóbbnak tűnik. Vagyis idősek otthonában - ha odakerülnék - valamennyi pénzből feltúrbóznám a járókeretemet római harciszekérszerűséggé, aztán azzal suhannék az otthonban, közben a menetszél levinné a parókámat, és a fogsorom is elkallódna. Ha egyedül végzem sem jelenti azt, hogy megkeseredett vénasszonynak kell lennem, aki unalmas, nem érti a viccet és csak azért várja a nyugdíjat, hogy gyógyszert és coregát vegyen.


18/l

2019. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!