Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen áruló jelei vannak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen áruló jelei vannak, ha férfi adja ki magát nőnek, leszbikus kategóriában?

Figyelt kérdés

Online ismerkedésnél minek kell gyanúsnak lennie, hogy nem is nő az illető? Annyian panaszkodnak a pinkvanillán meg itt is, hogy nőkkel leveleztek, akikről kiderült hogy férfiak, és szeretnék én is óvatosabb lenni. Eddig egyszer volt tök gyanús, hogy nem is nőről volt szó, olyan hülyén beszélt az illető magáról, de először csak azt gondoltam, hogy szimplán nem százas.

Meg mit akarnak elérni ezek a pasik? Mivel lehet kiugratni a nyulat a bokorból?



2019. okt. 20. 15:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%
En szimpla kerdeseimnel is megkapom h pasi vagyok, pedig kulon kiemelem h nem kerek privatot se stb. Nem tudom mi ez a folytonos vadaskodas nem kell megbizni senkiben es kesz. De itt mar mindenki pasinak nez mindenkit. Foleg hogy odairom 19 eves lany vagyok huu egybol pasi vagyok
2019. nov. 22. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljetek skypeon, vagy olyan képet kérj amin mondjuk a tenyerére van írva az aznapi dátum
2019. nov. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer írtam egy fiúval és lánynak adta ki magát gyanítottam rá,hogy nem az.

Megkérdeztem ,hogy hány napig van meg a menszesze írta ,hogy 22 napig.😂

2019. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%

A szövegből,a nők finomabban fogalmaznak.

Illetve az esemény leirásuk eltud veszni a részletekben.

pl:a reggel felkeltem és kimentem az utcára.

Egy mondat.

A nőknél.

Felketem,felvettem a papucsom kimentem wc-re utána visszmentem a szobába,megfésültem a hajam,levettem a pizsamat,felöltöztem kinéztem az utcára,felvettem egy sálat mert hidegnek tünt az idő,kimente de mégsem vol olyan hideg úgyhogy visszamentem és elettem a sálat aztán ujra kimentem és bezártam az ajtót.

2019. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Csomószor pasinak néznek engem is az írásaim alapján. :D Egyébként már mindenkire rámondják. XD Kitalálni valóban meg necces, ezen az oldalon nagyon beteg állatok vannak akik bárkinek képesek hazudni magukat, sajnos tapasztaltam. :D Már nem magamon, hanem láttam. :D
2019. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Femme L nőként mégis elég határozott a stílusom, régebben egy társkereső oldalon szintén meg lettem gyanúsítva, hogy férfi vagyok. :) Nekem már paranoid az a nő aki ismeretlenül is ezzel indít, tőlem egy ilyen gyanakvó ember hiába kérné el a telefonszámomat, kizárt, egészen biztosan más téren is előjönne ez a pesszimizmus nála. #14/15 válaszadóval teljesen egyetértek, egy nő aprólékosan fogalmaz, kevésbé felületes ha komolyan akar ismerkedni, kivéve ha csupán szexpartner kereső az illető, akkor gyors és lényegretörően rövid lesz írásban ha pasi ha nő. Ha már gyanúsnak találod, eleve nem lehet valamiért szimpatikus az írása számodra, egyszerűen ilyenkor ne folytasd a kontaktot az illetővel!
2019. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy egy "csajjal" cseteltem. Jó fejnek tűnt, de egyszer csak elkezdte érdekelni a bugyim szine, fazonja. Két kérdés után rábizobyitottam hogy pasi! Fogalma sem volt a melltartó méretezéséről.
2020. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Melltartó-méretezésről nekem sincs fogalmam, nem hordok. Aminek passzolna a "kosara", abban már levegőt nem kapok. De ettől a bugyiszín/fazon témától meg a hajam égnek állna, akár férfi, akár nő kérdezi. :D
2020. júl. 15. 14:09
 19/24 anonim ***** válasza:
75%
A szóhasználatból. A lányok nyakatekerten fogalmaznak és qrva sokat beszélnek/írnak. És nem beszélnek csúnyán alapból. Persze van kivetel de nem jellemző.
2020. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
A 8-as szerintem a legkimerítőbben összefoglalta...
2020. aug. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!