Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy hónap szakítás után jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónap szakítás után jó ötlet újra kapcsolatban lenni vagy sietős?!

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet a következő: Kb egy hónapja dobott a párom.. Most már úgy érzem egy hete körül, nem fáj, és nem érdekel ő választása ő élete! Viszont meg ismertem egy lányt akit már pár éve ismerek de még nem voltunk ennyire komoly beszélgetésekben . Úgy érzem hogy rengeteget segített " túl tenni ,és elengedi " a volt barátnőm. Még nem szeretnék kapcsolatot úgy érzem túl hamar történik minden megint nem szeretnék padlóra kerülni, viszont őt sem szeretném meg bántani.Találkozni szeretne persze én is igen , de nem szeretnék semmit el sietni mit tegyek? Személyesen mondjam el neki amit érzek, és amitől tartók? Nagyon nem szeretném meg bántani! Köszönöm a válaszokat előre is . 23 B/L

2019. okt. 25. 06:52
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
85%

Figyelj, szerintem akkor menj bele, ha:

-egészbiztos, hogy eleresztetted az exed,

-nincs benned semmilyen tüske a szakítàs miatt,

-nyitottnak érzed magad.


Szép napot, sok sikert!

2019. okt. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha őszinte vagy hozzá azzal tuti nem bántod meg tehát szerintem mondd el neki személyesen hogy mik a félelmeid picit még gyorsnak érzed de nyitott vagy felé és ha fontos vagy neki így biztos megfog érteni aztán a többi majd alakul ;)
2019. okt. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Azt akartam írni, hogy még korai.Aztán megláttam, hogy biszex vagy.
2019. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó az min változtat ha az ember biszex ?
2019. okt. 25. 12:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt változtatja, hogy a negyvenkét százalékos rühelli a melegeket, biszexeket, szerinte csak a nagy fehér heterók lehetnek erkölcsösek, mindenki más selejt.
2019. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Minden az elmúlt kapcsolat mélységétől függ. A legtöbb kapcsolatomból én léptem ki, és a holnap rendszerint már egy másik csajnál talált. De voot olyan is, aki annyira meggyötört, hogy egy évig nem tudtam nőre nézni.
2019. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elég zavaros minden...
2019. okt. 27. 21:04
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Ez teljes mértekben egyén függő.

Találkozz vele és mondd el neki mik azok a dolgok amiktől tartasz és, hogy nem szeretnéd elsietni.

Ezelőtt tedd magadban helyre a dolgokat. Régi sérelmeket és a volt kapcsolatod után maradt szomorúságot és depressziót (ha van) semmiképp se vidd át egy másik kapcsolatba, főleg ha komolyan gondolod vele.

Írhatsz egy Pro - Kontra listát, miért akarsz ezzel a lánnyal lenni és miken kell változtatnod, hogy ez működhessen. Ennek ellenére őt sem várathatod a végtelenségig tehát mérlegelned kell mennyi időre van szükséged.


18L

2019. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!