Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi! Miért nincs olyan aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi! Miért nincs olyan aki TÉNYLEG csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Nem beszélgetni az élet nagy dolgairól, vagy amit méginkább nem: sablonos dolgokról... Képcsere, tali, szex. Komolyan nem hiszem el hogy muszáj leszek ezért fizetni
2019. okt. 27. 20:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Én alkalmi szexet keresek lánnyal. Engem azért küldenek el.. mert nem volt még dolgom nővel. :(
2019. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Valószínű rossz helyen keresgélsz.
2019. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon sok oldalon kerestem már ami nem volt fizetős
2019. okt. 27. 21:06
 4/23 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem hány éves vagy? És mik az elvárásaid a másik féltől?
2019. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
Talán a való életben kellene ilyet keresni. Rám itt írt egy lány, véletlenül ugyanabban a városban lakunk. Egy alkalom volt, azóta sem tudunk egymásról semmit. Ki kell fogni...
2019. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

19

Nagyjából az az elvárásom hogy lány/nő legyen.... Tényleg találkozzunk és ne csak mondja.

2019. okt. 27. 21:34
 7/23 A kérdező kommentje:

#5 mázlista vagy


Való életben még nehezebb, és senkihez nem lehet úgy odamenni hogy csak lefeküdnék vele

2019. okt. 27. 21:37
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Egykorúak vagyunk akkor kb. és valahogy úgy vagyok vele én is hogy az ismerkedést annyira nem erőltetném mert semmi kedvem hozzá de másban lehet benne lennék.
2019. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%
Most éppen komoly dolog alakul nálam,de ez előtt én is csak 1-2 alkalomra kerestem embert.Az a baj hogy mindenki nagyon kötődni akar
2019. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
5# vagyok. Szintén 19 éves. Egy idősebb nő keresett meg, hogy egyetlen alkalmat keres. Kicsit beszéltünk, rájöttem normális fajta, belementem. Az van, hogy váratlanul toppanak be az életedbe ilyen dolgok... Én se számítottam rá, hogy valaki ilyennel "keres fel" és bele fogok menni. Szerencsés voltam, ennyi. :) De bármikor belemennék újra normális lánnyal.
2019. okt. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!