Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért vonzanak jobban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzanak jobban a “kimért” szigorú, flegma, megalázó hideg nők akik teljesen határozottak mint a kedves aranyos mosolygósak?

Figyelt kérdés
Alapból meg se nézem a kedves embereket, viszont aki olyan igazi durva stilust képvisel, amire egyből azt mondják, hogy “de bunkó” vagy “de hideg” azok egyből felkeltik a figyelmem, külsőre is igaz, magabiztos, karizmatikus személyiségek vonzanak, és az, hogy megszeliditsem ugymond őket. Csak ezek a nők sosem leszbikusak általában:/ Ti mit gondoltok?
2019. okt. 28. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Mert sub hajkamú vagy
2019. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Hajlamú
2019. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Jó nagy szívás lesz az életed, ha csak ez vonz.

Mint heteroknál mikor a csajt csak a bunkó, lelketlen srácok vonzzák.

Túl sokat erről nem lehet mondani, kb amit az első is írt.

2019. okt. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Mert izgalmasabbak.
2019. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez teljesen normális, mármint, hogy ehhez vonzódsz. Ízlés kérdése, a miérteket ne keresd. Amolyan ellentétek vonzzák egymást dolog is lehet benne. Én ahhoz vagyok hasonló amit leírtál, és a kedves aranyos lányok jönnek be.
2019. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De azt is szereted, ha hidegen és bunkón bánnak veled? Ha veled is flegma az illető? Engem is vonzanak a magabiztos, karizmatikus személyiségek, de az nem, ha rosszul bánnak másokkal és velem. Lehet valaki erős, magabiztos úgy is, hogy közben emberileg rendben van. Vagy neked kifejezetten a nárcisztikus nők a zsánereid? Nem akarok pszichoanalizálni, de meg kell kérdeznem, mert nem mindegy, hogy rendben van e az önértékelésed?
2019. okt. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Attól, hogy valakinek ilyen az alaptermészete még lehet, hogy korrektebben fog bánni veled, mint egy üresen vihorászó kis senki.


A heteróknál meg minden "srác" bunkó és lelketlen, van választásuk a heteró nőknek??

2019. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7-es, valami azt súgja, hogy te ilyen vagy:)
2019. okt. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem , azt szeretem ha ilyen nyers de velem viszont kedves. Szóval alapból egy bunko flegma viszont en megszeliditem és velem teljesen más. Több ilyen ember is van az életemben csak mindegyik “barát” viszont kapcsolatban is ilyent szeretnék.
2019. okt. 29. 12:13
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Lehet téged a "megszelídítés" témája mozgat. Az elérhetetlen erős nő, aki tőled független, de te mégis arra vágysz, hogy elérd és, hogy kedves legyél számára. Elérd az elérhetetlent. Szerintem sokakat mozgat ez a dolog.
2019. okt. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!