Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek hogyan valljam be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan valljam be egy lánynak, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy tőlem pár évvel idősebb csajszi, aki tetszik. Sajnos ritkán találkozunk, de bejön nekem. Eddig titkolni akartam előtte az érzéseimet, de ma már eljutottam arra a pontra, hogy tudatni szeretném vele finoman, hogy tetszik nekem. Szerintetek hogyan?

Ui. : Virtuális üzenetben biztosan nem fogom leírni. Ha esetleg rosszul reagálna, akkor megüthetem a bokám egy virtuális üzenettel, hiszen továbbíthatja, megoszthatja másokkal. Ez a lehetőség kizárva.


2019. nov. 12. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bevallani. Keresd a társaságát, legyél a közelében és lógj vele többet. Előbb-utóbb magától is rájön. Ha konkrétan rákérdez, akkor valld be, de ha nem, akkor csak sejtesd. :)
2019. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az #1-es teljesen jól leírta. Nem bevallanod kell, hanem "eladnod" magad neki, elérned hogy szimpatikus legyél neki. Ne várd azt, hogy egy "vallomás" után hirtelen rád ugrik, ha nem érez vágyat, vonzalmat.
2019. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem mknd neki.

De legyél vele. Nem ártana beszélgetni vele a témáról. Mert ha elutasító akkor még a barátságotokat is offolhatja.

De ha nem is leszbi de elfogadó,akkor rajtad áll,hogy fájditod e vele a szived.

2019. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!