Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy jelezzem a lánynak akibe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem a lánynak akibe beleszerettem hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy lányba akiről nem tudok lemondani.

Hogy jelezzem neki hogy bejön nekem?

Milyen jelek vannak erre?

Nekem ez a lány mindennél fontosabb és harcolni fogok azért hogy ezt megtudja

Képes vagyok éveket is várni rá

Az eszem azt mondja hogy adjam fel de a szívem azt suttogja hogy harcoljak érte ameddig csak lehet és bármi áron....


2016. márc. 15. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Mért szerettél bele? mErt jó csaj?

Akkor buktad mert nemcsak neked tetszik hanem a nálad sokkal bátrabb/vagányabb fiuknak is.

2016. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Es a csaj leszbi?
2016. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen ő is a lányokat szereti mint én

És tudja is rólam hogy nekem a lányok jönnek be

2016. márc. 15. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi itt a problema!

Ha vagytok anyira joba akkor oszinten mond el neki ha nem akkor puhatoloz kerdeztole minden keppen nyugodt korulmenyek kozott beszeljetek meg!

Sok sikert hozza!:)

2016. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolsz, van nála esélyed?

Mert valszeg okkal vacillálsz ...

Ha nincs esélyed, akkor semmilyen tipp vagy tanács nem segít, lemondasz róla és kész.

2016. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hagyjuk meg az idétlen játszmákat a heteróknak, jó? Ha ilyen bárgyún szenvedélyesen nyilatkozol arról a lányról, ráadásul ő is a lányokat szereti, akkor légyszi, menj oda hozzá, és mondd azt, hogy Lorraine, a négyzet nekem hergelt. Mondd, hogy szépséges, hogy szabatos, vagy: _halál egyszerűen_ mondd, hogy tetszik, és jöjjön már el veled randira.

Nem értem, miért kellene titkolnod, hogy tetszik. Ha azért tetszik, mert állati dögös csaj, akkor nyilván nem te vagy az egyetlen, akit kiforgatott a józan eszéből. Ha meg valami másért, az csak annál hízelgőbb számára. Nem kell harcolni vagy éveket várni, csak ki kell nyitni a szádat. Minden olyan jel, amivel jelezhetnél neki, hogy túl nyúl vagy kezdeményezni, hidd el, már rég megvolt, ha tényleg ennyire tetszik, anélkül, hogy azt te kontrollálni tudtad volna. Szedd össze magad, és vedd a kezedbe az irányítást.

De ha a nyílt megközelítésre nemet mond, akkor mondjuk ne várj rá éveket. Rohadtul fölösleges és éretlen dolog. Elmondod, hogy te akarod, ha ő azt mondja, hogy nem, legyél felnőtt és fogadd el.

2016. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Lett köztetek valami?
febr. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!