Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves lányként tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lányként tinderen érdemes ismerkednem, ha tartós kapcsolatot keresek?

Figyelt kérdés
Vagy zéró esélyes? Valakinek van onnan olyan tapasztalata, hogy tartós dolog is lett az ismerkedésből, vagy legalábbis értelmes emberekre bukkant?
2019. okt. 15. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ugye azt mindenki vágja, hogy a Tinder elvileg szexpartner kereső??? !!!
2019. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BigUncleZ ***** válasza:

Lányként matchelni fogsz kb. kép nélkül is.A többi meg attól függ mennyire vagy fotogén.

Értelmes emberek: voltak.

Tartósnak meg a jobbra-balra húzogatást mondanám.

21/F

2019. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem mondanám, hogy zéró esélyes, viszont ne várj túl sokat tőle. Helyén kell kezelni ezt a dolgot és akkor nem ér nagy csalódás. Van pár ismerősöm, aki ott találta meg a párját és évek óta együtt vannak. Sok sikert! :D
2019. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt pár matchem, egész jól elbeszélgettem velük, volt aki elég hamar elhívott randizni, más ugyancsak hamar át akart térni Facebookra, aztán... eltűntek. Szóval nekem nincsenek jó tapasztalataim, de neked hátha összejön majd.


20/f

2019. okt. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én idősebb vagyok kissé (26), de évekkel ezelőtt is használtam. Én tartós kapcsolatot nem találtam, de normális emberek voltak. Van, akivel nagyon jót beszélünk, aztán annyiban marad, volt, akivel én nem éreztem sok értelmét folytatni, de alkalmira jó volt. Ismerek párt, akik Tinder által jöttek össze viszont.
2019. okt. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!