Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok milyen témával szoktáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen témával szoktátok le venni a. Masik lányt a lábáról? Hogy tényldg össze jojjon a járás? Van csajozos dumátok is?

Figyelt kérdés
2019. dec. 2. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
"Elvesztettem a számom, megadnád a tiéd?" Ez eddig 100% siker nálam. XD
2019. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Hát, nálam ez nem működne :D L
2019. dec. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát erre én is ra csodalkoztam. Bezzeg ha fiu ezzel a szöveggel nyomulna akkor erre azt mondanak hogy tiszta gáz
2019. dec. 2. 11:13
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Jókor kell eltolni, az a titka. :D
2019. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
A kérdésből rögtön lejött,hogy nyomi szűzfiú írta ki, de a kommentjével akár a személyiigazolványát is belinkelhette volna. Holt biztos, hogy ronda pasi, aki nem kell a lányoknak:D
2019. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen igaz előző. :D És amúgy pasiknál is simán működne, csak szintén jókor kell eltolni. :D Nyilván nem nyitószöveg nálam se, de ha látom szimpinek tart minden téren és bejön neki a beteg humorom, akkor ezen konkrétan röhögnek egy jót és én gazdagodom egy telefonszámmal. :D
2019. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Kért egy cigit, mert az enyémet szívni finom lehet :D

Én meg így... elájultam, úgy mondta és nézett

2019. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Nincs univerzális "tuti" duma olyan mondat amitől aztán minden nő elalél. Ha ezt gondolod, akkor pont a lényeget nem érted. Nevezetesen, hogy a legtutibb "csajozós duma" ha odafigyelsz a másikra, megismerni akarod. Márpedig mivel minden ember, nő más és más, úgy egyedileg kell megtalálni mivel tudod levenni a lábáról.
2019. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mellette meg a szöveged ne legyen mesterkélt sem, hanem önmagad is vidd bele és vállald fel, miközben odafigyelsz a másikra.
2019. dec. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem kb 16 évesen menők ezek a dumák. Egyáltalán kér még valaki telefonszámot? Nincs csajozós dumám, csak beszélgetni szoktam, ha az nem működik minek is akarnék többet?
2019. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!