Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti összejönnétek olyan nővel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan nővel, akinek Suzuki Altoja van?

Figyelt kérdés
2019. dec. 7. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem gáz ez egy kicsit? Tudod hány embernek nincs kocsija? Elviszi A-ból B-be? Akkor meg nem mindegy? Elég gáz, hogy már a nők közt is kezdődik a “milyen kocsija van”.
2019. dec. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Nekem volt Altom, nem dobott ki a férjem. :D Már nem az van. Csak az utakon éreztem a hátrányát, tényleg van előítélet a Suzukisokkal szemben, mindegy, hogy egyébként jól és dinamikusan vezetsz, kevésbé engednek maguk elé, jobban zavarja az embereket, ha csak egy régi Suzuki megy előttük, ez sajnos tapasztalat. Na most sincs kirívó autóm, de már abszolút nem érzem ezt a negatív diszkriminációt ha vezetek, csupán márkát váltottam.
2019. dec. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 kisördög1 ***** válasza:
97%
Szánalmas hogy ez alapján ítéled meg és még nagyobb gáz hogy ezt ki is írod!!
2019. dec. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít az, vagy az autójába akarsz szerelmes vagyok lenni?
2019. dec. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, látom sikerült többeknek lepontozni a válaszom pedig sajnos csak a tapasztalatomat írtam meg. Bár ne így éreztem volna, amíg Altom volt. :(
2019. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem zokniban alszik, akkor még asszondom oké.
2019. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Inkább itt az a kérdés, hogy Ti összejönnètek olyan nővel, akit csak ez érdekel ?! :D

Remélem az autó tulajdonosa gyorsan át fog rajtad látni :)

2019. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És a Hyundai Accent az jó? 🤔
2019. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Összejönnék, mert a NŐ érdekel, nem az autója, cipője, háza, tv-je, pénze...stb. Nekem sem zsír új kocsim van, mégis elvisz oda ahova menni akarok. Elég gáz, ha kocsi/anyagi javak miatt választasz vagy szalasztasz el valakit.
2019. dec. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kit érdekel milyen kocsija van 😂
2019. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!