Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Valamit változtat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Valamit változtatnátok magatokon/magatokban?

Figyelt kérdés

Ha igen, mit?

Nem tagadom, hogy az előző kérdés ihlette ezt a kérdést.

Leszbikusok válasza érdekel. Hogy miért? Csak.



2019. dec. 8. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem
2019. dec. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Személyiségemen folyamatosan dolgozom, próbálok olyan ember lenni, akit tudok szeretni és jó embernek tartok.

Külsőre pl. vékonyabb meg izmosabb vagyok, nyilván ez az, amin szintén dolgoztam, meg dolgozni is kell, hogy ez így is maradjon. Az arcomon van amit változtatnék, de így is sokaknak bejövök, szóval alapvetően nincsen gáz velem szerintem. :) Úgyhogy marad az, hogy én így szépen elfogadom magam és igyekszem szépnek látni magam. :) Szinte a legtöbb ember így érez egyébként.

Én ott az első válaszoló voltam. :D

2019. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
En igazabol a a gondolkodasomon es az onbizalmamon valtoztatnek mert az nincs:SD
2019. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon tényleg mindenkit lepontoznak...
2019. dec. 8. 17:35
 5/14 anonim ***** válasza:

Lehetnék magasabb. És izmosabb.

És gazdagabb.

2019. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Van egy pár dolog, és az arcommal kapcsolatos. Ezen kívűl jobb lenne formásabb,nagyobb popó, és egyenlőbb szintén nagyobb mellek.
2019. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Külső: -6 kiló fogyás,és megtanulni kevésbé hülye fejeket vágni állandóan


Belső: Tanulni egy kis kitartást,visszavenni a pofámból néha.Nyugalmat és toleranciát találni magamban.Mentálisan kevésbé veszélyes vizekre evezni,mint a jelenlegi

2019. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Valamiért mintha belém lenne kódolva az önzőség, és az érzéketlenség, pedig amúgy még csak nem is olyan családból származom, ahol ez jellemző lenne. Már évek óta próbálom kigyomlálni ezeket a tulajdonságokat, de sajnos még előjönnek ösztönös reakciókban. Utólag jövök rá, néha mennyire átgázoltam valakin, meg ilyenek. Van, hogy észre sem veszem. Jó lenne, ha lenne bennem némi empátia...
2019. dec. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Amit külsőre szeretnék:


-egyenes haj (full göndör, utálom)

-kisebb fülek (nagy és lapos, de hálaIsten nem elálló)

-szép, tiszta arc (pattanások, mitesszerek, sebhelyek nélkül)

-egyenletes, íves, fehér fogak (most sincs rossz, de sárgábbak mint szeretném, és keszekuszák)

-nagy orrlyukak (örököltem)

-toka, integetőháj, csípő úszógumi, narancsbőr a combom, fenéken ne lenne! 175cm/75 kg de nem egyenletes elosztásban :( pl tanksegg, darázsderékkal

-kisajkak nagyobbak mint a nagyajkak...

-még a vádlim is narancsbőrös

-a nagylábujjam nem is nagy, hanem óriási

-a kézfejem, lábfejem eres, mint egy férfié


Pár dolog amit szeretek, az a szemem szine, az ajkam, a mellem mérete, alakja


Amit belsőre szeretnék:

-nyugodtabban, kiegyensúlyozottabban reagálni, tulajdonképpen bármire

-arrogancia, nyers stílus, kihaénnem visszavétele

-megértőbbnek, szelidebbnek lenni

-jobban, erősebben kimutatni, kimondani az érzéseimet

-elengedni a múltat, nem felidézgetni állandóan a rosszat és rágódni rajta

-nem megtartani ennyire a haragot

-nem akarni megfelelni mindenkinek

-magabiztos, erős, határozott jellem lenni


A jövőben továbbra is a belső tulajdonságaimon fogok inkább dolgozni, mert a külsőm meg fog változni, ha tetszik ha nem.

De a belső értékekkel fogom megtartani a környezetemben élőket.


Tudom, a külsős problémáim magyrészén tudnék változtatni ;) igyekszem azért ezen a téren is.

Sport, kozmetika stb.

Soha nem plasztikáznék.

Amin nem lehet változtatni, az úgy marad.


25/N/L

2019. dec. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Külső:

- Szeretnék tisztább arcbőrt, pattanások, miteszerek nélkül

- Szeretnék minimum 5 centivel magasabb lenni, mert egy 160 centis törpe vagyok

- Örülnék, ha nem lennék ennyire deszka, és lenne valamennyire fenekem, meg jóval nagyobb melleim

- Jó lenne, ha a hajam nem folyton úgy állna, ahogy ő akar (göndör hajúak szenvedései xD)


Belső:

- Nyugodtabb, lazább szeretnék lenni, mert az, hogy ér valamilyen impulzus, s rögtön rástresszelek, kiver a víz, aggódom, s a legrosszabbra gondolok rögtön az nagyon gáz.

- Szeretnék megtanulni jobban bánni az emberekkel és jobban kezelni a társas kapcsolataimat. Kevésbé antiszociálisnak és visszautasítónak lenni másokkal szemben. Elfogadni mások szeretetét, bókjait. Többet mások felé fordulni, és nem az elfoglaltságaimra fogni, hogy "ez nekem nem megy"

- Szeretnék nem a múlton rágódni, elengedni azt, és nem minden jelenlegi problémám okát onnan eredeztetni.

- Szeretném megtanulni, hogyan szeressem magamat és fogadjam el azokat a tulajdonságaimat is, amiket nem kedvelek, de nem tudok rajtuk változtatni (itt főleg külső tulajdonságokat értek)

- Meg kell tanulnom azt is, hogy mindennek megvan a maga helye. Hogy az élet nem csak munkából áll, és a kikapcsolódás is ugyanúgy fontos és nem haszontalan időpocséklás. Szeretnék kevésbé munkámániás lenni, kevésbé stresszelni a jövő miatt, és kevésbé foglalkozni mások elvárásaival.

- Szeretném megtanulni megbecsülni magamat, önbizalmat építeni, tenni azért hogy az életemben ne mellékszereplő, hanem főszereplő legyek.

- Szeretnék jobban odafigyelni az engem körülvevő világra, a természetre, a művészetre, mélyebben megérteni dolgokat.

- Szeretném, és dolgozom rajta, hogy ne maradjak tovább azon a mélyponton, ahová pár éve kerültem.


(20/L)

2019. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!