Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek túlontúl érzelmese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlontúl érzelmesek, romantikusak vagyunk?

Figyelt kérdés
20 illetve 21 évesek vagyunk, habár az évszám nem hinném, hogy mérvadó. Ami a lényeg: Tegnap este be volt kapcsolva a rádió, adtak egy gyönyörű szép, szomorú, lassú dalt, amitől mérhetetlen borzongás lett úrrá rajtam. Párommal egymásra néztünk és mindketten sírva fakadtunk, megcsókoltuk egymást, aztán szoros ölelésben ringattuk egymást, míg ment a dal. Ettől függetlenül is mindketten ilyen típusok vagyunk, hogy könnyedén elered a könnyünk egy szép alkotástól, legyen szó akár versről, énekről, filmbéli jelenetről. Sokszor még egymás arcától, mosolyától, egymás hangjától is képesek vagyunk elérzékenyülni, vagy csak ha megfogja valamelyikünk a másik kezét, ha megsimogatjuk egymás haját, de főleg egy ölelés, amikor érezzük egymás szívdobogását is libabőrt, remegést vált ki belőlünk. Szerintetek ez így nem túlzás kicsit?

2019. dec. 10. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tulzasnak tulzas. De hat ha te ilyenek vagytok es igy elfogadjatok egymast akkor semmi baj
2019. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

Igen, ez érzékeny típusra vall mindkettőtök esetén. A fiú esetén szerintem kissé túl erős ez a fajta érzelmesség, és nem azért, mert ha egy férfi sír, az feltétlenül gyengeséget jelent. Hanem mert nagy átlagban ez a megnyilvánulás inkább a nőket jellemzi.

De ha egymást így fogadjátok el, akkor ezzel nincs baj, szerintem

2019. dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Leszbi kategoria kettes
2019. dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten ilyenek vagytok és így találjátok meg egymásban a harmóniát akkor nem túlzás. Sőt csak erősebbé teszi köztetek a kapcsolatot mert kifele történő szerepjáték nélkül önmagatokat adhatjátok. Ne emésszenek kétségek! (legalábbis ezért ne ezért legyél bizonytalan a kapcsolatotokban)
2019. dec. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem semmi gond ezzel, én is ilyen vagyok, ráadásul még fiús is. XD
2019. dec. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen a téren nincs olyan, hogy túlzás. Szerintem cukik lehettek együtt. :) Szerintem csak nagyon fejlett , és magas az érzelmi intelligenciátok, ez nem baj; szerintem még kifejezetten külön jó is:):):) Nehogy megváltoztassátok magatokat!!:):):)
2019. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen lányra vágyom, Bakker.....

Az ilyen lányok kihaltak szerintem...

:((((

25

2019. dec. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, kedvesek vagytok!
2019. dec. 11. 11:12
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyönyörű... Én is ilyen vagyok, pedig fiúsabb lánytól kevesen várnák. Viszont még nem volt ilyen párom, maximim mosolygott és átölelt. :)
2019. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túlzás,de ritka az ilyen,ne veszítsétek el :) és egymást se.
2019. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!