Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan nő, akinek bejönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, akinek bejönnek a félénk lányok, akiket néha pátyolgatni, védelmezni kell, és ragaszkodóak+ kicsit néha bénák, vagy ez inkább kizáró tényező?

Figyelt kérdés
2019. dec. 11. 10:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Mindig, de tényleg mindig lesz olyan, akinek ez be fog jönni!

Még egy utolsó koszos rablógyilkosnak is megvan a párja

Most az, hogy néha ügyetlen vagy hát istenem! Én is világi balf#sz vagyok, tagadni se tudnám, mégis van aki ezzel együtt szeret, sőt még tetszik is neki. Ki érti ezt...?

2019. dec. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Persze, hogy van.
2019. dec. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

Ebben a védelmezés az egyetlen necces nekem. Nem akarok férfi szerepet a kapcsolatban. Kölcsönös egymás védelme, amikor szükséges, egyenlő felekként, én arra vágyom. :)

A többi mind cuki és vonzó és sok esetben rám is igazak pl. :D

2019. dec. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerintem a védelmezés nem egyenlő a férfiassággal. Hanem, hogy van olyan nő, akinek erősebb a személyisége esetleg.
2019. dec. 11. 12:20
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nagyon is bejönne. Meg szoktak fogni az ilyen lányok :)
2019. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Erősebbként mondom, hogy néha nekem is kell védelem, ahogy mindenkinek, még a pasiknak is. Bizonyos helyzetekben nem jó kiállni magadért, hanem jó, ha van egy barát, vagy társ, mert egyszerűen úgy hiteles az egész. :) Álltam már ki fiúbarátomért nem egyszer és nagyon jól esett nekik pont ebből adódóan.
2019. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy sokan azt írjátok, bejön nektek. Élőben pedig eddig voltak már olyan esetek, amikor többnyire nem ezt tapasztaltam.
2019. dec. 11. 14:50
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönne, mindig is vonzottak az ilyen lányok 😅 Viszont ha velem történik valami, akkor nekem is szükségem van legalább arra hogy meghallgasson/megértsen.
2019. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A volt barátnőm is ilyen volt. Én egy karakán, nagyszájú, partiarc típusú ember vagyok. Ő a totális ellentétem volt. Eleinte mondták is a barátaim/barátaink, hogy nem biztos, hogy működni fog emiatt a kapcsolat. Viszont pont ezért működött jól. (Nem térek ki arra, miért szakítottunk, nem ez a kérdés.) Én is bújos vagyok, gyengéd, érzékeny. Szimplán mivel rosszul fejezem ki magam, ő volt a "sírósabb."


Érdekes, hogy eddig nem ezt tapasztaltad, hogy vannak, akik a férfiassággal azonosítják a védelmező szerepet. Sok hetero kapcsolatban a nő dirigál, hordja a nadrágot, és védi meg a tutyi-mutyi férjét. Tisztelet a kivételnek persze, ez nem a férfiak ellen szól, csupán tény.


Egyszer biztos jön a megfelelő ember, aki imádbi fog, az összes kétbalkezes tuljadonságoddal együtt, kérdező. :)

2019. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
Jezus atyam... NEM!!!!! Mi jonne be a gyokerekbe? A hatarozott, magabiztos, eletkepes nokhoz vonzodom, nem a szerencsetlenkedo, bena kislanyokhoz, akik meg raadasul nem eleg, hogy azok, meg korul is irjak igy magukat. Azokat sem ertem akiknek ez bejon. Es sokan ide irjak, hogy 'jajj nagyon', 'nagyon cuki'. Nem tudjatok ti mi egy igazi NO! Nem baj, tobb vonzo no marad meg Az ertelmes embereknek, es akiknek van izlesuk! :) 25/N
2019. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!