Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nők! Nektek a tetovált nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek a tetovált nők vagy a tetoválatlan nők tetszenek jobban?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést a felnőtt párkapcsolatok társkeresési/problémák kategóriából vettem, és érdekelne a nőkkel ismerkedő nők véleménye.

2019. dec. 15. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahány ház annyi szokás, ha arra vagy kíváncsi vannak-e tetovált leszbikus nők s van-e párjuk a válasz igen.
2019. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tetovált vagyok és hamarosan egész karom szét lesz varrva és az ilyen az nagyon be is jön máson is.
2019. dec. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Nemerteniakerdest! Ha valakit a bőre alapján ítélnek meg, a belső tulajdonságait mellőzve, ott már gondok vannak! Ha nem ismersz valakit, de tudod, hogy tetovált, akkor meginogsz?
2019. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#2 álomnő! :)


#3 nekem mindegy, nem ez alapján ismerkedek, a belső tulajdonság fontosabb, csak érdekelt annak a kérdésnek a női oldala :) de mindig jobban tetszettek a tetkós hölgyek ;)

2019. dec. 15. 12:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a tetovàlàsokat, én is szeretnék, de ennyi alapjàn nem lehet döntést hozni.

Egy szép làny ugyanolyan szèp egy igényes tetovàlàssal, mint anélkül, de egy "never don't give up", egy "szeretlek Erzsi" vagy egy [link] valakinek a testén inkàbb hàtràny mint előny.

És akkor nagyon finoman fogalmaztam. 🤣🤣

2019. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolni akartam, de az 5ös linkje kiégette az értelmet azagyamból. XDDD


Én nem szeretem a tetkókat amúgy, de mindig olyanok tetszenek meg, akik igen. Az eddigi összes barátom, párom szerette és/vagy csináltott is tetkót. És kivétel nélkül tetszett nekik a fekete haj és az ajak/szemöldök pc. Valahogy vonzom az ilyen figurákat. :D

2019. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Én most csináltattam, és próbálom rávenni a páromat,hogy neki is legyen, mert iszonyatosan bejön..😁
2019. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Tetoválásról nekem mindig a börtönök jutnak az eszembe.

Nagyon nem jön be.

2019. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen mindegy

Ha tudja viselni és igényes,jó minta akkor tetszik

Ha nincs rajta az is jó

Csak engem ne akarjon rávenni a varratásra,mint a nem tudom hanyas válaszoló,mert magamon nem hiányzik

2019. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel van e neki vagy sem :)

Nekem a 2 karom van teli s meg itt - ott is :)

Volt akinek problémát jelentett,de az olyan emberrel nem is foglalkoztam :)

Fogadjon el olyannak amilyen vagyok :)

2019. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!