Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem állok erre készen. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem állok erre készen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 nő tetszik egyszerre, de egyikkel sem lehet köztünk semmi, mert tanárok. Sokkal idősebbek nálam. Aki a legjobban tetszik, és álomnő számomra, Ő már tudja. Nagyok sokszor beszéltem vele erről a témáról. A szüleim még nem tudják hogy leszbikus vagyok,de ez a tanárnő szeretne velük beszélni és nagyon félek, mert úgy érzem még nem állok erre készen. Megőrülök érte! Nagyon kívánom!De férje és gyerekei vannak szóval... Ja és heteroszexuális. A lényeg, hogy mindenféleképpen el akarja nekik mondani, de én nem szeretném. Mit csináljak? 19/L

2020. jan. 3. 17:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Próbáltad már lebeszélni?
2020. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha 19 éves vagy, nem kéne neki ebbe beleugatni!

Ha tudja, hogy tetszik neked, de ő nyilván nem akar tőled semmit, akkor ennyi!

Nem értem a szülőket minek ebbe belevonni, nem 14 éves vagy már!

Szerintem beszélj vele, hogy te erre nem állsz még készen.

Nehogy már ő döntse el, hogy te mikor tálald ezt a szülőknek


33/F

2020. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
1. Persze próbáltam már... Nem hallgat rám
2020. jan. 3. 17:42
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már zaklatásnak veszi a közeledésed azért akar szólni szüleidnek. Ajánld fel neki, hogy békén hagyod, ha csöndben marad, mert senkinek semmi köze a szexualitásodhoz.
2020. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
35%
Mi az, hogy el akarj mondani??? Szemét egy nő...
2020. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem kattanj le a tanárokról, látod, hogy szarul jársz.
2020. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
55%
Én is a tanárnőmnek mondtam el először, de ő egyáltalán nem így viselkedett, eszébe sem jutott elmondani senkinek, figyelmes volt nagyon és gyakran megkérdezte, hogy minden oké-e ezügyben. Sajnálom, hogy ilyen embert fogtál ki, nem lehetne esetleg megbeszélni vele, hogy ezt te magad szeretnéd elmondani, amikor már készen állsz? Szerintem azt is mondd neki, hogy félsz, hogy nem fogadnának el. Nem is értem, hogy vannak ilyen emberek amugy...nagyon nem szép ez.
2020. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
74%
Mindenki milyen támogató, holott a kérdezőről messziről kiált, hogy milyen gyerekes. Kevesett mondott a történetből, de én is el tudom képzelni, hogy zaklatja a tanárt. Több realitás kéne és kevesebb ábrándozás. Először is nődd ki, hogy 3 tanárnő is egyszerre tetszik. Ha ez bárki szerint normális, akkor vigasztaljátok és biztassátok csak.
2020. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%

Gyerekek én nem tudom milyen világ van, de tényleg!

Persze én is voltam oda tanárnőmért anno, de hol mertem volna neki ezt elmondani, jézus! Nem még egyszerre három, meg teleírom vele a netet...

Szerintem kicsit észbekaphatnál kérdező és ezt nem sértésből mondom! Engem is zavarna, ha családom lenne és egy ilyen kis...khm folyamatosan a sarkamban lenne...

2020. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
De nem csak azt mondta el, hogy meleg?
2020. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!