Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem állok erre készen. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem állok erre készen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 nő tetszik egyszerre, de egyikkel sem lehet köztünk semmi, mert tanárok. Sokkal idősebbek nálam. Aki a legjobban tetszik, és álomnő számomra, Ő már tudja. Nagyok sokszor beszéltem vele erről a témáról. A szüleim még nem tudják hogy leszbikus vagyok,de ez a tanárnő szeretne velük beszélni és nagyon félek, mert úgy érzem még nem állok erre készen. Megőrülök érte! Nagyon kívánom!De férje és gyerekei vannak szóval... Ja és heteroszexuális. A lényeg, hogy mindenféleképpen el akarja nekik mondani, de én nem szeretném. Mit csináljak? 19/L

2020. jan. 3. 17:30
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Ez most azoknak szól akik olyat írtak, hogy zaklatom, illetve folyton a sarkában vagyok! Honnan veszitek,de komolyan? Elmondtam neki hogy tetszik, és ennyi. Még ő szokott félre hívni hogy beszéljünk egy kicsit. Akik normális választ írtak, azoknak nagyon szépen köszönöm!
2020. jan. 3. 19:25
 12/28 anonim ***** válasza:
Valami nagyon gyepes gondolkodású, beteg nő lehet, aki azt hiszi, hogy szüleid majd kigyógyítanak ebből?
2020. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
8. és 9. válaszoló! Igen, 3 nő tetszik egyszerre. És? A másik 2 csak ilyen testileg tetszik és kész... Konkrétan nem vagyok beléjük szerelmes, csak tetszik. Gyerekesnek tartasz? 19 vagyok! Nem egy 40 éves érett nő! Az meg hogy "és még ki is írod az internetre"... Szerinted mire való ez az oldal? Pl.ha bizonytalan vagy valamiben, akkor itt nagyobb eséllyel megtalálod a választ.
2020. jan. 3. 19:37
 14/28 anonim ***** válasza:
61%

“19 vagyok! Nem egy 40 éves érett nő!”

Akkor talán maradj meg a saját korosztályodnál. Kevesebb problémád származna belőle.

2020. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Anyakomplexusról hallottál? Mert létezik olyan képzeld el.
2020. jan. 3. 19:42
 16/28 anonim ***** válasza:

Képzeld el hallottam róla. És ugye tudod, hogy nem egészséges kapcsolatok születnek ebből? De örülök, hogy magad is belátod és nem nekem kellett rád mondani, mert azzal is nekem ugrottatok volna.

Azt hiszed tömör rossz szándék vezérel, amiért ilyen válaszokat írok, pedig hosszútávon kifizetődne, ha megpróbálnál más jellegű kapcsolatokat kialakítani.

2020. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
A velem egy korosztályú lányok nem jönnek be, és egy kapcsolatban nem hiszem hogy így jól érezném magam... De te tudod.
2020. jan. 3. 19:50
 18/28 anonim ***** válasza:
64%
Rendben, akkor sóvárogj a hetero 40-es tanáraid után. “Te tudod”
2020. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nincs neked semmi bajod. Dübörögnek a hormonjaid. Ez a tanárba való belehabarodás nem más, mint puszta felnézés és csodálat, amikor te vagy az alárendelt, meg ugye a tiltott gyümölcs effektus együttállása. Amint elkerülsz onnan, vagy csak leköti más a figyelmed, meglásd tüstént elfelejted őket, meg furcsamód “meggyógyulsz” az anyakomplexusodból is
2020. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
87%
Ha már ott jár az illető pedagógus, hogy a szüleiddel megosztja a leszbikus közeledésed felé, akkor 100%-ra veheted, hogy a férje is tud erről! Konzervatív nő, aki nem tudja hirtelen hogyan kezelje a helyzetet, és egy nagyon hatásos módját választotta annak, hogy egyben lerázzon örökre.
2020. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!