Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha szexuálisan vonzónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexuálisan vonzónak tartom a nőket, de nem tudnék szerelmes lenni, az mit jelent?

Figyelt kérdés
A férfiakat szeretem, nőkhöz nem tudnék úgy viszonyulni, azonban képes vagyok felizgulni egy gyönyörű nő testére és szexuális fantáziáim vannak. Ez egyfajta perverzió? Hiszen az érzelmi része egyáltalán nincs meg, ezért nem nevezném magam biszexuálisnak.
2020. jan. 10. 02:40
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Pedig de, biszexuális vagy. Méghozzá heteroromantikus biszexuális.
2020. jan. 10. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Az,hogy nem érzed úgy, hogy tudnál szerelmes lenni 1 nőbe az, nem azt jelenti, hogy te hetero vagy.

Bizony ha felizgulsz 1 nőre, és fantáziálgatsz róla, akkor már biszex vagy!

A hetero ember nem szokott a saját neméről fantáziálgatni, és ráizgulni a témára.


33/F

2020. jan. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Három éve úgy voltam max smárolnék... megvoltKét éve szentül hittem hogy lefeküdnék egyszer... kétszer... háromszor. DE nem szeretnék bele senkibe. Aztán egyre erősebbek voltak a vágyaim egyre többet akartam lenni nővel, emiatt megijedtem és magamra eröltettem egy pasit akit végül elhagytam mert teljesen belezúgtam egy csajba.... innentől úgy voltam, hogy na jó de azért kapcsolatot sose akarnék, de azért véletlen felnézek egy leszbi társkeresőre... és mára már barátnőm van aki 23 évesen életem első igazi szerelmem. Szoooooooval. Én azt mondom, hogy ez folyamatosan változhat. Lehet egy idő után elveszted az érdeklődésed, lehet egy szex után azt mondod hogy nem a te asztalod de lehet hogy te is így jársz mint én csak még nem talàlkoztál a megfelelő lánnyal. Az is lehet hogy maga a meztelenség meg a vizualitás uzgat fel nem maga a női test. Ha már elgondolkodsz rajta mit csinálnál vele vagy mit csinàljon veled az más. Ne izgulj úgyis kialakul. Amúgy a kiváncsiság teljesen normális ha sokat fantáziálsz próbáld ki és ha tetszik akkor tényleg biszex vagy. De pl felesleges ezt így kimondani magadra
2020. jan. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előző bejegyzéssel + ne ijedj meg ettől,- mert ez átjön ahogyan kérdezel is,- nem vagy perverz, SŐT inkább szexuálisan nyitott, érzéki! Ha ezt szeretnéd a szőnyeg alá söpörni, ne ismerkedj, de ha szeretnéd tudni ki is vagy valójában és nem fojtod el a vágyaidat akkor próbálj ismerkedni nőkkel és belső szimpátia, lelki vonzódás legyen a döntő ha lefekszel vele. Lesz ne aggódj "érzelmi része" is a dolognak! Ha mégsem ,akkor boldogan nyugtázhatod, hogy minden kétely nélkül szeretheted kizárólagosan a férfiakat továbbra is! Ha pl. filmen látsz két nőt szeretkezni felizgat?
2020. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!