Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek semleges tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek semleges tud maradni? Vagy idővel átcsúszna?

Figyelt kérdés

2 éve lett vége egy hosszú kapcsolatomnak(10 év), ami az első nagy szerelem volt mindkettőnk részéről. Most újra felvettük a kapcsolatot és egyre gyakrabban beszélünk. Semlegesek tudunk egymásnak maradni ilyen múlttal a hátunk mögött, ha találkozókra is sor kerülne?

Neki van barátnője jelenleg.


2020. febr. 1. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha találkozik veled úgy, hogy van barátnője akkor biztos hogy nem semleges félként kezel.. Szerintem legalábbis :) nem tudom miért lett vége, de még akár lehet bármi is belőle
2020. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Van olyan múlt mögöttetek, hogy tudjatok ezen túllépni. Neki sikerült úgy néz ki. Neked sikerült?

Én is jóban vagyok az enyémmel. Tudjuk, hogy elmúlt és mivel mindketten tisztában vagyunk vele, így nem ciki egymás közelében.


Ha Te még vonzódsz hozzá, bonyolult lesz

2020. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ... nevezetesen, hogy ténylegesen le tudták-e zárni magatokban a dolgot, az érzelmi részét, túl tudtatok-e rajta lépni. Vannak akik két év után sem... viszont minél többet élsz a múltadban annál több időt rabolsz el a jövődtől!
2020. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 év nagyon hosszú idő, 2 év pedig ahhoz viszonyítva kevés. Ha barátnője van, mégis felvette veled a kapcsolatot, és meg találkozni is akar, ott van valami. Nyilván ez az első találkozó alkalmával derül ki. Saját tapasztalatból mondom, hogy ebből még bármi lehet. Ugyan mi csak fél évig voltunk külön a párommal, (6 év kapcsolat után) de akkor teljesen megszakítottuk a kapcsolatot, fél évig semmit sem tudtunk egymásról. Egyszer csak felhívtam, találkozni akartam, mert még mindig nem tudtam lezárni. Azonnal kiderült, hogy ő sem. A szakításra azért került sor, mert nem működött már a kapcsolatunk. Újra összejöttünk. Ennek 1 éve, azóta jobban vagyunk, mint valaha. Ha még mindig érzel iránta valamit, akkor figyeld őt. 10 év után bizonyára kiismerted már, tudod, hogy milyen jelei vannak, ha még ő is érez valamit. Kívánok nektek sok sikert az újrakezdéshez, vagy a lezáráshoz, ez a ti döntésetek lesz, de később ne bánjátok, ennyi számít. :)
2020. febr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik exemmel tartom a kapcsolatot, mindegyik iránt teljesen semleges vagyok ilyen értelemben.
2020. febr. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!