Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Most meleg a csaj? Lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most meleg a csaj? Lehet köztünk valami? Vagy ő csak ez a "spagetti" típus?

Figyelt kérdés

Barátainkkal elutaztunk közösen külföldre, kb 20an és én eléggé jóban lettem egy lánnyal akivel eddig csak felületesen beszélgettünk, ám éreztem a kémiát közöttünk. Azt tudtam, hogy van barátja így kizártam, hogy flörtölünk, hiszen eddig heteronak hittem és próbáltam kerülni, mivel én elkezdtem iránta érezni valamit és azt hittem csak kedves a lány ezáltal nem akartam bonyodalmat, meg coming outolni neki feleslegesen:). Illetve ott volt a barátja is az utazáson. Mi viszont egyre közelebb kerültünk, az összes időnket együtt töltöttük és furán kezdett viselkedni, hol mintha flörtölnénk, hol meg észre sem vett.

A barátját régebb óta ismerem, ő ismerte az exbarátnőmet is és rákérdezett, hogy együtt vagyunk e még ugye a lány előtt. Tehát kvázi itt kiderült, hogy mi a szituáció és hogy a lányokat szeretem. Innentől kezdve a lány elkezdett nagyon közeledni felém. Este elmentünk bulizni és szinte már egymás ölében ültünk, meg hozzám bújt nagyon és a fülembe suttogta, hogy mivel hogy kiderült, hogy én meleg vagyok ezért ő is elmond nekem valamit. Elmondta, hogy ő többször is volt lányokkal, illetve a lányok jobban érdeklik szexuálisan és ha nem lenne barátja, biztosan benne lenne az ilyen dolgokban. Kicsit részeg volt, úgyhogy nem tudom mennyire vegyem ezeket komolyan, illetve azt mondta, hogy ő nem meleg, mégis úgy érzem, hogy flörtölünk és hogy mintha kezdeni valami kialakulni köztünk. Aznap már majdnem smároltunk, mikor kiderült, hogy megcsalta a barátja.


Szegény nagyon összetört, sajnáltam. Ezután elmentek kettesben beszélgetni és azt hiszem eléggé összevesztek, a barátja sokat hazudik neki, mégis úgy érzem, hogy szeretik egymást. Ezután viszont a lánnyal mintha még közelebb kerültünk volna, hogy az ő kapcsolatuk kicsit megromlott és azóta nonstop beszélgetünk. A közös barátaink azt mondják, hogy ez jó alkalom arra, hogy lecsapjak rá, ám szerintem ez nem megoldás és én nagyon nem szeretnék bekavarni nekik. Tetszik a lány, de nem szeretném tönkre tenni a kapcsolatukat, ezért is kerültem.


Kissé bonyolult a sztori, bocsánat, csak nem tudom eldönteni, hogy meleg lehet e valaki amiatt, hogy szeret szexelni lányokkal, meg izgatja a dolog és flörtöl is velem. Ha jól tudom, nem volt még kapcsolata lánnyal de mintha most velem érzelmileg is kezdene szorosabbra fűződni ez. A barátja sokat hazudik neki és nem becsüli meg, mégis, ahogy összetört a lány éreztem, hogy azért eléggé szereti őt.


Mit kéne tegyek? Amíg együtt vannak biztos, hogy nem szeretnék közeledni felé, hiszen az gerinctelen dolog és tisztelem a kapcsolatukat. Távolodjak el a lánytól, vagy ismerkedjünk, hátha kialakul valami és szakít a barátjával? Fél éve vannak együtt. Vagy az is kiderülhet, hogy mégsem meleg, csak szexelni szeret és ebben az esetben a megcsalást vagy a "bosszút" a fiú ellen mindenképp ki szeretném zárni, hiszen az nem megoldás és nem szeretnék semmit sem tönkre tenni köztük. Ámde mégsem tudom figyelmen kívül hagyni a köztünk levő kémiát, ami nem csak szexuális, hanem úgy érzem lelkileg is kialakult valami kapocs. Lehet csak most jön rá, hogy meleg? Külsőre nagyon nagyon heteronak néz ki, a viselkedése is az, ám ha beszélgetünk akkor mégis érzem azt a fellángolást, amit akkor kell, ha olyan meleg lányokkal beszélgetek, akik tetszenek.


2020. febr. 2. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Csak szexre kellesz meki
2020. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szexuálisan vonzódik hozzád és lelkileg egy hullámhosszon vagytok. Talán barátság extrákkal kialakulhat vagy végül még több.
2020. febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akármit is csinálsz, itt TE már nem teszel tönkre semmit.
2020. febr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%

mi ez a fantázia sztori? :D nőjjetek már fel :D

26N

2020. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!