Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Pontosan mit foglal magába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan mit foglal magába az, ha valaki felül vagy alul van egy leszbikus szexben?

Figyelt kérdés
21 éves létemre még mindig szűz vagyok és az ismerőseim egyszer megkédezték, miután coming outoltam hogy lent vagy fent vagyok és az óta próbálom ezt kideríteni es nem merek belevágni kapcsolatba mert úgy érzem tapasztalatlan vagyok mivel ezt nem tudom
2020. febr. 9. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Pl felcsatolhatossal
2020. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
69-ezésnél elég egyértelmű. :)
2020. febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer fent, egyszer lent. Szinte az élet minden területén igaz.
2020. febr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a dominanciai viszonyokra kíváncsiak. Amihez egyébként semmi közük. Meg eleve, te se kérdezed meg tőlük, hogy milyen pózban dugnak.
2020. febr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Átvitt értelemben használatos, nem fizikailag ki van lent v. felül. S nyugi, ettől még nyugodtan belevághatsz egy kapcsolatba, nem attól lesz jó a szex, hogy komplett lexikális tudásod van a mindenféle pózokról, meg kifejezésekről hanem hogy mennyire tudtok majd egymásra kattanni közben.
2020. febr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel általában én vagyok a domináns fél, aki mindent, vagy éppen bármit csinál, azaz jobban szereti írányítani az esemélyeket, ezért én vagyok felül. Egyszer előfordult, hogy olyan lánnyal voltam kapcsolatban, akit nagyon szerettem. Neki megengedtem, hogy legyen felül, átadtam neki a dominanciám. Olyankor jöttem rá, hogy végül is alulról is lehet írányítani, ha elég ügyes az ember.
2020. febr. 10. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

A csajok kb. 90-95%a váltogatja, hogy épp ki van"felül/ki az aktív".


Ez gyakorlatban annyit jelent, hogy két nő esetében elég macerás elérni azt, hogy mindkettőtök szimultán kényeztetve legyen.

Először az egyik, aztán a másik.


A maradék 5-10% valami lelki trauma vagy aszexualitás miatt csak adni szeret, de nem akar cserélni.


Heterók sok butaságot kérdeznek, de szcsz itt nem (csak) te vagy tudatlan.

2020. febr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!