Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok, akiknek van barátnőjük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akiknek van barátnőjük, mit csináltok valentin napon?

Figyelt kérdés

Mentek valahova vagy csak otthon?


Vesztek ajándékot vagy csak édességet?


Esetleg romantikus vacsora? Te főzöl, ő vagy mentek valahova?

Mi lesz a menü?


Ha veszel ajándékba valamit akkor inkább cuki vagy szexi lesz? Pl macit veszel vagy fehérneműt?



2020. febr. 11. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
LoLozni fogunk szerintem. :D Mert végre egy kocka. XD Távkapcsolat jelenleg, nem túl sokáig remélhetőleg és azért így. :D Amúgy azon gondolkodom, hogy veszek neki egy skint a játékban. XD
2020. febr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Távkapcsolatban vagyunk és épp veszekszünk,szóval valószínűleg még egy kedves üzenetet se váltunk majd.Egyébként ha találkozunk hónapvégen,akkor megajándékozzuk egymást,de így már nincs is kedvem az egész hülyeséghez.
2020. febr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Pont olyan munkarendben dolgozunk, hogy mire az egyik hazaér, a másik már alszik és másnap is korán kelés:D

Úgyhogy szerintem eltoljuk egy olyan napra, amikor mindketten ráérünk. Biztos, hogy lesz egy vacsora (étteremben), pezsgőfürdőzés, film nézés, összebújás meg valami szexi kellék, de ez még nincs kitalálva:)

2020. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem szeretem a V-napot, és semmit, ami Ameri kából jön.
2020. febr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem szerintem kiszúrás azzal aki egyedül van.

Valami kaszabolosat nézünk összebujva. Csipsz és gyümilé.

Nem főzünk külön ilyen alakalomra.

Aji sincs,max valami különlegesebb csoki ha igény van rá,de én nem erőltetem.

2020. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!