Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kép nélkül esélytelen ismerked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kép nélkül esélytelen ismerkedni leszbikus társkereső oldalon?

Figyelt kérdés
Mondjuk nem vállalja nyíltan, de később nyilván ha megvan a közös szimpátia küldene. Esélytelen így ismerkednem? Még a regisztráláson gondolkozom.
2020. febr. 12. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Neten ahol a kép alapján az első benyomás döntő szerintem kép nélkül elég alacsonyak az esélyeid
2020. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam de sajnos nem működik, kamusnak néznek.
2020. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha sok profile kozul kell valasztani, nagy a tulkinalat, akkor konnyu tulsiklani felette. Legalabb arc nelkuli, hattal, alak. Vagy ami elmond arrol valamit, mi az idealis szabad ido eltoltes.
2020. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nincs képed akkor igen, szinte esélytelen. Főleg ott ahol gyors az adatlapválasztási "szelekció" (pl. Tinder, Badoo). Más oldalakon is fontos a kép, Te kinek írsz szívesebben egy arctalannak, vagy annak akit látsz?
2020. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokszor égettem meg magam, hogy kamu profilokkal vagy férfiakkal beszélgettem. Nyilván egy idő után kiszűri az ember, de nem valami kellemes dolog. Ahova nem kell kép, az ilyen AnoTalk és hasonlók. Ahol viszont senkinek sincs képe, esetleg neve, ott magyon hamar elburjánzik az egész. Ha a chatlartnered vállalja magát egyetlen fotóval, akkor tőled is legyen elvárható, hogy legalább olyan képed van fent, amin háttal vagy, a hajad takarja az arcod, vagy hasonlók.
2020. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az arc fontos a szimpátiához.
2020. febr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fényképes felhasználó is lehet ugyanolyan kamu.
2021. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!